Mladá Boleslav – Litvínov 2:0 (kon.) | Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (kon.)
Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Znojmo – Fehérvár 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 2:4 (kon.)
Jastrzębie – Šumperk 5:4 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 2:3 (po s.n.) | Písek – Crimmitschau 6:4 (kon.)
Most – Beroun 4:3 (kon.) | Sokolov – Klatovy 5:4 (kon.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 3:2 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 5:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC VERVA Litvínov
Čtvrtek 01.09.2011, 17:30Přípravné zápasy

V celkovém součtu jsme viděli dobrý hokej. Na obou stranách se objevila celá řada velmi slušných akcí a můžeme říct, že nakonec jsme viděli góly vlastně tři. (19:44:17)

Jeden z hráčů Litvínova dal od modré čáry těsně po zaznění sirény branku. Trefil se přesně mezi Hüblovy betony.

60:00

59:16

58:49
    Boris Žabka (MBL) - 2 minuty za hrubost.

58:03
    Kubinčák pálil hned po buly, mířil o půl metru vedle.

57:48
    Výborný nezachytil přihrávku Tomase.

57:16
    Martin Frolík (LIT) - 2 minuty za podražení.

57:08

56:50
    Dudáš vyhazuje.

55:08
    Roman Tomas (MBL) - 2 minuty za vražení.

54:38
    Bahenský už působil dojmem, že raději odevzdá puk a půjde střídat, pak ale ještě nečekaně vystřelil zpoza hráče. Nechvátal se určitě zapotil.

53:58
    Hanzl byl obrán o puk, sotva přešel útočnou modrou.

52:00
    Hosté se ještě snaží se skóre něco vymyslet, Gerhátovu střelu teď Hübl vyrazil jen tak tak.

50:25
    Výborná střela Dudáše od modré čáry, která prosvištěla jen těsně nad horní tyčkou.

49:57
    5/5

49:00
    Vrbata překvapil Nechvátala rychlou střelou zápěstím. Ten si ale nakonec poradil.

47:57
    Bahenský si svou aktivitou došel pro faul soupeře. Marek Černošek (LIT) dostává 2 minuty za hákování.

47:23
    Domácí nedávají svému soupeři vydechnout. Další nápor zastavuje až Pabiškův pád na Nechvátala.

44:57
    Balaštík jel úplně sám na Nechvátala! Nezakončil ale nikterak nápaditě - litvínovský brankář puk zachytil betony.

44:00
    Dudáš byl hodně ostře sražen u mantinelu. Rozhodčí zůstává v klidu.

42:42
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Ve vlastním oslabení ujel TOMÁŠ JIRÁNEK. Zvolil střelu z ještě poměrně velké vzdálenosti a Nechvátala propálil. Bez asistence.

42:37
    Martin Dudáš (MBL) - 2 minuty za držení.

42:04
    Plodek zkoušel tečovat, mimo.

40:37
    Balaštík se snažil ještě přihrát na Tomase, jeden z Litvínovských ale obětavě padl do dráhy puku.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:10.

40:00

39:23
    Přesilovka nic moc zajímavého nepřinesla. Hraje se 5/5

37:23
    Strkanice před domácí brankou vyústí v další tresty. Martin Dudáš (MBL) dostává 2 minuty za hrubost, František Lukeš (LIT) 10 minut za nesportovní chování. Viktor Hübl (LIT) fasuje tentýž trest. Lukáš Rindoš (LIT) pak ještě navíc dostává 2 minuty za hrubost.

37:00
    Chaloupka vyhmátl doslova za pět minut dvanáct přihrávku na úplně volného Bojera, který by pálil do prázdné.

35:37
    Čutta se dnes opravdu činí, měl na holi dost možná další branku! Nakonec ale kolem Nechvátala jen projel a zakončil do jeho betonu.

34:31
    Hra se nám teď trochu kouskuje, co chvíli se píská zakázané uvolnění nebo ofsajd.

33:34

32:13
    Balaštík dostal namazáno rovnou před branku, minul.

31:34
    Martin Frolík (LIT) - 2 minuty za hákování.

31:53
    Frolíkovi teď hodili puk doslova jako psovi kost. Proto nedokázal zpracovat a plnohodnotně vystřelit.

30:30
    Hanzl minul jen těsně odkrytý roh branky. Zdá se, že tomu on sám ani nemůže uvěřit.

28:37
    Žabka střílel dobře od modré. Domácí teď mají jasně navrch.

27:58
    Marušák s Výborným ujížděli dva na jednoho, domácí obránce ale váhal tak dlouho, až nakonec nebylo nad čím.

27:22
    Po střele Tomase Nechvátalovi vyskočil puk. Nikdo z Boleslavských se už ale k dorážce nedostal.

26:09
    Bahenský si sjížděl po pravém křídle, nakonec se ale dostal do příliš ostrého úhlu. Zkusil to alespoň bekhendem, nicméně nedůrazně.

25:56

24:39
    Skvělý zákrok Hübla proti dvojitému ataku Martina Frolíka. Druhý zákrok dokonce boleslavský brankář zvládl v leže!

23:56
    Vzápětí Čutta (MBL) vyhodil puk za plexisklo a dostává dvě minuty za zdržování.

23:54
    Čutta dostal parádní přihrávku od Výborného, puk ale podržel o setinu vteřiny déle a už netrefil odkrytou klec!

23:04
    Další akci hostí zastavuje pohotový Hübl.

22:41
    Hujsa se protlačil až před Hübla, kde ho ovšem hákoval Zdeněk Bahenský (MBL) - 2 minuty.

22:05
    Pojkar prověřil střelou z kruhu pozornost Hübla.

21:34
    Marušák na ledě.

20:01

Asi se nedá říct, že sledujeme nějak úžasný hokej, na přípravu jej ale asi můžeme popsat jako nadstandartní. Mladá Boleslav je zatím spíš o krapet šťastnější, protože jednu ze svých šancí proměnila, zatímo Litvínov nikoliv. Uvidíme, co přinese další třetina, která začne přibližně v 18:21.

20:00

19:34
    V závěru prvního dějství se ještě vylučuje. Jiří Marušák (MBL) fasuje 2 minuty za krosček.

19:27
    Hujsa se dostal až před Hübl, do puku ale dokázal v té rychlosti jen šťouchnout a minout.

18:21
    Hosté přesilovku nezvládli. Boleslav v pěti.

16:21
    Před Nechvátelem se strhla bitka. Trest za ni dostávají Jiří Gula (LIT) - 2 minuty za hrubost, Martin Dudáš a Marek Loskot (oba MBL) - 2 minuty za hrubost. Pro domácí to znamená dvouminutové oslabení.

16:01

15:32
    Středočeši se osvobozují...

14:38
    Hostující útočná formace nabrala slušné tempo, ale nakonec spíš přemohla sama sebe, než soupeře...

14:01
    Přesilovku si zahrají pro změnu hosté, Zdeněk Bahenský (MBL) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

13:46
    Litvínovští se snaží, momentálně ale naráží hned za útočnou modrou na hradbu boleslavských beků, přes kterou se jim nedaří dostat.

12:41
    Chyběl tomu důraz. Litvínov v plném počtu.

11:45
    Výborný zkusil Nechvátila "oblbnout" po obkroužení branky. Ten se ale nedal a zůstal doslova přilepený k tyčce.

10:41
    Viktor Hübl (LIT) - 2 minuty, hákování.

10:09
    Viktor Hübl poslal před boleslavského gólmana puk poslepu, nikdo se jej nechopil.

09:29

08:24
    Středočeši se pokoušeli kombinovat, celá akce ale byla poněkud zmatečná. Puk se nakonec odráží od Pabiškovy brusle do středního pásma.

07:29
    Daniel Hora (LIT) - 2 minuty za hákování.

07:27
    Balaštík netrefil odkrytou branku!

06:48
    Proti Kubinčákově "došťouchnutí" zareagoval velmi dobře Hübl!

06:20
    Maxův výlet do útočného pásma vypadal dobře, velmi rychle jej ale zastavil ofsajd.

05:20
    Hrdel se dral dopředu, přes dva hostující obránce ale neprošel.

03:18
    Tak tohle stálo za podívanou! JAKUB ČUTTA dostal přihrávku přímo před Nechvátala a poslal kotouč do odkryté horní části klece. Asistence: David Výborný

03:14
    Dělovku Čutty od modré vyráží brankář hostí do rohu kluziště!

03:08

02:30
    Hosté se v přesilovce docela činí, teď je ale zastavil ofsajd.

01:08
    A hned tu máme první vyloučení. Roman Tomas (MBL) dostává 2 minuty za podražení.