Mladá Boleslav – Litvínov 2:0 (kon.) | Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (kon.)
Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Znojmo – Fehérvár 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 2:4 (kon.)
Jastrzębie – Šumperk 5:4 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 2:3 (po s.n.) | Písek – Crimmitschau 6:4 (kon.)
Most – Beroun 4:3 (kon.) | Sokolov – Klatovy 5:4 (kon.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 3:2 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 5:1 (kon.)
HC Olomouc
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 01.09.2011, 18:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Přípravné zápasy

51:46
    Za podražení odjíždí na trestnou lavici exolomoucký Petr Domin (JIH).

46:46
    Alexandr Lhotský (OLO) bude pykat za nedovolený zákrok. Hosty čeká početní výhoda.

43:35
    Po šanci Romana Ráce se k nedovolenému zákroku rozhodl Tomáš Kaláb (JIH), což rozhodčí posuzuje jako menší prohřešek. Dvě minuty pro jihlavského hokejistu.

28:17
    Další početní výhoda pro Hanáky. Tomáš Ficenc (JIH) oslabuje své mužstvo, když v obranném pásmu podrazil soupeře.

25:56
    Na trestnou lavici byl poslán Aleš Padělek (JIH) za nedovolené bránění.

12:52
    Alexandr Lhotský (OLO) obdržel dvouminutový trest za držení. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

12:07
    Adam Pometlo, autor zatím jediné branky utkání, v útočném pásmu fauloval. Po odpískání navíc ještě sebral kotouč a nesportovně hodil kotouč na ležícího hráče Mory. Reakce domácích byla okamžitá a v jednu chvíli se na jihlavského útočníka sesunuli hned čtyři domácí hráči. Po šarvátce hlavní sudí rozdělil tresty následovně. Adam Pometlo (JIH) 2 + 10 minut, Ondřej Pěška (JIH) a Michal Nedbálek (OLO) 2 minuty za hrubost.

10:38
    Kriss Grundmanis (JIH) obdržel menší trest za hákování. Hanáci budou hrát proti čtyřem.

04:13
    Přesilová hra nyní čeká domácí hráče. Tomáš Petráček (JIH) inkasuje dvě minuty za hákování.

00:44
    Jihlavští si zahrají hned v první minutě přesilovku. Matěj Pekr (OLO) potrestán dvěma minutami za podražení.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 39. Pekr (Lhotský), 45. Pekr (Dopita, Selingr), 48. Řípa (Horák O., Kucsera) - 3. Pometlo (Ficenc), 46. Maliník (Bezděk)

HC Olomouc: Žigárdy (Slovák) – Lhotský, Nedbálek, Bartoň (C), Horák O., Staněk, Ondrušek, Pezda – Pekr, Dopita, Selingr – Pšurný, Řípa, Haluza – Šlahař, Kolouch, Kucsera – Rác, Haas.
    HC Dukla Jihlava: Rittich (Halmoši) – Grundmanis, Kolafa, Petráček, Malena, Kaláb, Ficenc (C), Jaroš, Zelený – Jelínek, Padělek, Zeman – Pěška, Pometlo, Čachotský – Mikšovský, Domin, Krupka – Polcar, Maliník, Bezděk.