Mladá Boleslav – Litvínov 2:0 (kon.) | Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 3:4 (kon.)
Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Znojmo – Fehérvár 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 2:4 (kon.)
Jastrzębie – Šumperk 5:4 (kon.) | Poruba 2011 – Havířov 2:3 (po s.n.) | Písek – Crimmitschau 6:4 (kon.)
Most – Beroun 4:3 (kon.) | Sokolov – Klatovy 5:4 (kon.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 3:2 (kon.)
Benátky n/J – Litoměřice 5:1 (kon.)
HC Technika Brno
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Čtvrtek 01.09.2011, 18:00Přípravné zápasy

Technika zvládla generálku proti Moravským Budějovicím s odřenýma ušima. Vyrovnaný zápas se rozhodl až v poslední minutě zápasu. U dalšího online přenosu nashledanou. (20:02:11)

60:00

59:34
    Další timeout.

59:34
    Technika právě vstřelila branku!
    Od modré pálil dvakrát Strýček. Obě střely vyrazil Havlík. Z úhlu se však po výborné přihrávce prosadil JIŘÍ SEDLÁČEK.

58:42
    Hosté jdou do tří. provinil se R. Dusík. Budějovičtí si navíc vybírají Timeout.

58:06
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Překrásná branka hostí! Budějovičtí šli dva na jednoho. Hráč s pukem se zbavil obránce kličkou o 180 stupňů a předložil lahůdkouvou přihrávku DOSTÁLOVI. Pro něj už nebyl problém prostřelit Jirkůva.

57:49
    Hosté se o přesilovku připravují. Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Kundela.

56:50
    Dvě minuty dostává Peter Babic za krosček.

53:43
    Hosté jeli dva na jednoho Dostál nádherně přihrál Prknovi, Jirkův chytá. Domácí golman si poradil i se střelou aktivního Dostála.

52:45
    Až před branku se prodral Česnek. Havlík se překvapit nenechal.

51:19
    Přesilovku si tentokrát zahraje Technika. Za hákování odjíždí na trestnou Prkna.

49:56
    Domácí kompletní. Za zmínku stojí jedině střela Penerčíka, kterou Jirkův v pohodě vyráží.

49:13
    Domácí se zatím v pohodě brání.

47:40
    Střelu Dusíka od modré kryje Jirkův.

45:56
    Tomáš Hájek dostává dvě minuty za hákování a dvě minuty za krosček. Hosty čeká dlouhá, čtyřminutová přesilová hra.

43:00
    Výbornou práci v oslabení teď odvedl Adam Šedý a naspořil důležité vteřinky v útočném pásmu.

42:32
    Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Michal Matouš.

41:31
    Skvělou přihrávku Benýška za beky přebral Odehnal. Bekhendovým blafákem však neuspěl.

40:50
    S koncem trestu střílel od modré Habrovec. Havlík bez problémů vyráží.

40:01

40:00

38:50
    Hosté hrají hodně tvrdě, ale tentokrát to přehnali. Bulička dostává menší trest za vysokou hůl.

37:00
    Do ideální pozice dostal puk Strýček, jeho ránu Havlík vyrazil, ale Jurčovi se puk zamotal mezi nohy. Následoval z toho protiútok. Jirkův byl překonán, ale na brankovišti opět úřadoval jeden z domácích beků.

35:51
    Kundela podrazil unikající domácího útočníka a dostává dvě minuty.

34:03
    Rozhodčí přehlédl další jasný faul. Hokejku v obličeji Hájka.

31:39
    Domácí vystřídali golmany. Nováka střídá Jirkův.

30:45
    Střela Habrovce zblokována, hosté se osvobozují.

29:40
    Střelu od modré tečoval clonící Babic před brankou do břevna!

28:58
    Málovídané přečíslení Techniky čtyři na jednoho zachránil Stanislav Penerčík, když se položil do přihrávky. Tentýž hráč za okamžik fauloval a dostává menší trest za hákování.

26:09
    Ze stejného místa pálil i Dostál, Novák opět úspěšnější.

25:20
    Střelu Kundely kryje Novák.

24:44
    Habrovec inkasoval ránu do obličeje. Pavel Bulička dostává menší trest.

22:36
    Hosté Techniku rozebrali, nádhernou přihrávkou přes pásmo. U vzdálenější tyče střílel Bulička, ale Novák se bleskurychle přesunul a lapačkou výborně zasáhnul.

22:02
    PETER BABIC vystřelil od modré a jeho polovysokou střelu Havlík lapačkou promáchl.

21:59
    Jan Česnek nahrál nádherně do jízdy Benýškovi, ten obdržel sekeru přes ruku, že mu vypadla hokejka i rukavice. Rozhodčí nepochopitelně nevylučuje.

20:01
    Malá kuriozita. Hlavní rozhodčí se dopravil na utkání až na druhou třetinu. Úvodní dějství pískali dva čároví.

20:01

20:00

19:50
    Od modré pálil nepřesně Zapletal, hosté se osvobozují zakázaným uvolněním.

17:55
    Hosté šli důrazně za vyrovnáním. Po skrumáží před Novákem srovnávají skóre. Prosadil se DOSTÁL.

17:14
    Technika v signalizované výhodě otevírá skóre zápasu! Po ukázkové kombinaci se prosazuje PETR BĚLOHLÁVEK, kterému nádherně nahrál Michal Matouš.

15:59
    Technika se dostala do přečíslení dva na jednoho, Úlehlu vychytal vynikajícím zákrokem Havlík.

15:15
    Novák v ohni střel, jedna prošla až za jeho záda. Z brankové čáry odpálil puk Kachlík.

14:10
    Se střelou Kreta z úhlu si Novák poradil.

14:00
    Utkání sleduje asi sedmdesát diváků.

12:05
    Hosté kompletní.

11:30
    Vozdecký nejprve střílel od modré vedle, poté k němu puk opět doputoval, jeho druhá rána byla přesnější. Havlík jen vyrazil, ale hostující obana puk odklízí do bezpečí.

10:05
    Hodně tvrdý zákrok na Petra Bělohlávka trestají sudí dvěma minutami. Oliva dostává dvě minuty za napadení.

08:50
    Velké skrumáže před brankou Budějovic. Se vším se Havlík ve spolupráci s obranou poradil.

07:51
    Havlík se teď musí hodně otáčet. Nejdříve předvedl skvělý zákrok lapačkou, chvíli nato si poradil i se střelou Kamila Rajnohy.

06:41
    Velká šance i na druhé straně. Sám před Havlíkem se ocitl Jelínek, ale hostující golman ho vychytal.

04:30
    Do brejku se dostal hostující Topol, ale Novák si skulinku mezi betony pohlídal.

03:47
    První zákrok si připisuje i Havlík po střele Kachlíka.

01:51
    První střelou zápasu si Novák hravě poradil. Zatím se hraje převážně v pásmu domácích. Oba týmy hodně kombinují po mantinelech, bez větší šance ohrozit branku soupeře.

00:01

Oba celky jsou již na ledě, utkání co nevidět začne.

Dobrý den, vítám vás u posledního přípravného zápasu před sezonou. Domácí si pro generálku na ligu vybrali soupeře hrajícího Krajský přebor. Ovšem pozor ! Byla by chyba hosty podcenit. Moravské Budějovice již několik let patří k tomu nejlepšímu, co krajský přebor nabízí. Přes léto mohutně posilovali především o hráče z první ligy z nedaleké Třebíče. Před týdnem absolvovali hosté svůj první přípravný zápas a na ledě druholigového Pelhřimova zvítězili jednoznačně 0:5!

VSK Technika Brno: Jirkův, (Novák) - Habrovec, Žalud, Vozdecký, Babic, Gabriška, Strýček, Hájek, Česnek, Sedláček, Rajnoha, Jurča, Zapletal, Odehnal, Šedý, Benýšek, Bělohlávek, Jelínek, Matouš, Kachlík, Úlehla

HC Moravské Budějovice 2005: Havlík, (Míča) - Bulička, Hrbáček, Dusík S., Dusík R., Prkna, Vlašín, Sechovec, Kundela, Zahradník, Ferenčík, Dostál, Oliva, Topol, Kret, Sobotka, Vopálka, Krčál

Rozhodčí:

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Alexander Valoušek

Branky a nahrávky: 18. Bělohlávek (Matouš), 23. Babic, 60. Sedláček - 18. Dostál, 59. Dostál