PZ Kladno – Slavia 3:7 (kon.) | Třinec – Zlín 13:8 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:3 (kon.)
Liberec – Motor ČB 2:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 6:7 (kon.) | Plzeň – Chomutov 6:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.) | Hr. Králové – Písek 5:2 (kon.) | Pardubice – Letňany 6:4 (kon.)
Havířov – Vítkovice 1:6 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 3:1 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 15.09.2011, 18:00Extraliga staršího dorostu

56:55
    Na ledě se nám přiostřuje, rozhodčí musí krotit emoce na obou stranách. Za podražení dostal 2 minuty brankář Kalašnikov (MBL). Trest odpyká Nastoupil (MBL).

51:27
    Za podražení dostal 2 minuty Meloun (HBR).

49:21
    Rebelové si zahrají přesilovku, na lavici hanby usedá Boček (MBL). Jeho trestem se stalo hákování, plus dostal 2 minuty za nesportovní chování.

46:37
    Na trestnou lavici zamířil Vosyka (HBR), který se proti hokejovým pravidlům provinil podražením.

42:15
    Rebelové špatně vystřídali a pykají za to dvouminutovým trestem, který odsedí na lavici hanby Brebera (HBR).

35:05
    Za podražení bude 2 minuty pykat Nastoupil (MBL).

31:32
    Krajhanzl (HBR) uťal převahu svého týmu, když držel protihráče a dostává 2 minuty.

24:27
    Rozhodčí uděluje dvouminutový trest Chmelař (MBL), který se v obranném pásmu provinil podražením.

21:07
    Na lavici hanby usedl Kochubej (MBL) za držení protihráče.

19:05
    Dvouminutový trest na 2 plus OT na 10 minut obdržel Hercig (MBL).

13:32
    Na trestnou lavici je poslán Dvořák za faul kolenem a střídačka Rebelů dostává menší trest za nesportovní chování. Dvě minuty odsedí Voplakal (HBR).

7:58
    Rozháranou hru přerušuje až hvizd a zdvižená paže hlavního sudího, který vylučuje dalšího hráče z brodských řad. Dvouminutový trest za sekání dostal Vosyka (HBR).

4:43
    S vyloučeními se nám roztrhl doslova pytel. Hosté jsou potrestáni za hru v příliš mnoho hráčích na ledě, trest odpyká Kochubej (MBL).

2:50
    Do hokejového vězení musí chtě nechtě zamířit i Chlubna (HBR), který to v útočném pásmu přehnal s důrazem a provinil se hákováním.

2:25
    Rebelové odvedli i v oslabení ukázkovou práci, když podrželi hru v útočném pásmu a jejich rychlou kombinaci zastavuje soupeř faulem. Dvě minuty vyfasoval Serbus (MBO) za držení hole.

1:09
    Kundrát (HBR) usedá na lavici hanby ke dvěma minutám za držení protihráče.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 6. Kuchta (Vosyka, Dvořák), 51. Kundrát (Dvořák, Žuček) - 8. Borovec (Brzák), 55. Podsedníček, 64. Hercig (Borovec)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Novák (Krásný) - Vosyka, Kuchta, Žuček, Dvořák, Špiňar, Chlubna, Křípal, Brebera, Meloun, Jeřábek, Mozr, Ludvík, Voplakal, Krajhanzl, Dundáček, Kundrát, Vala, Němec.
    BK Mladá Boleslav: Kalašnikov (Bača) - Sedmík, Nastoupil, Šír, Bašus, Plíšek, Michalica, Hercig, Podsedníček, Kochubej, Krupička, Borovec, Serbus, Pokorný, Brzák, Boček "C", Chmelař, Verner.

Rozhodčí: Petr Blecha - Václav Gut, David Rittich.