PZ Kladno – Slavia 3:7 (kon.) | Třinec – Zlín 13:8 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:3 (kon.)
Liberec – Motor ČB 2:3 (kon.) | Vsetín – Olomouc 6:7 (kon.) | Plzeň – Chomutov 6:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 2:3 (po pr.) | Hr. Králové – Písek 5:2 (kon.) | Pardubice – Letňany 6:4 (kon.)
Havířov – Vítkovice 1:6 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 3:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
IHC Králové Písek
Čtvrtek 15.09.2011, 18:00Extraliga staršího dorostu

52:52
    Daniel Klemenc rozhazuje rukama, to ho ale od menšího trestu za hákování neochrání. Další horké chvíle pro Hejdu.

50:21
    Hradečtí jdou do čtyř po hákování Tadeáše Ouzkého.

49:13
    Daniel Schwamberger, který se ocitl ve druhé gólovce, měl na situaci jiný náhled a od rozhodčího dostává osobní trest na deset minut.

44:50
    Daniel Souček (HKR) si jde posedět za katr na dvě minuty za podražení.

41:00
    A svého spoluhráče doplní za držení Vladimír Hanus. To znamená 1 minutu a 27 sekund dvojnásobné převahy pro domácí!

40:27
    Tadeáš Ouzký se nebezpečně obtáčel kolem levé tyčky Matěje Škuty a Daniel Schwamberger ho poslal na zem. Dvě minuty za napadení, přesilovka pro Hradec.

35:00
    Hradecké oslabení po krosčeku Martina Bartoně by mohlo být důležitým momentem v závěru druhé třetiny.

30:45
    Dvě minuty ale rozhodně dostane Roman Konečný, který se před domácím brankovištěm provinil podražením. Početní výhoda pro Komterm.

25:34
    Hosté vydrželi v plném počtu jen sedm sekund, pak si totiž neporozuměli při střídání a bylo jich na ledě moc.

23:27
    Petr Dudák si jde odpočinout na dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Hradec.

19:41
    Ještě před koncem úvodního dějství stihl na trestnou lavici zamířit hostující Miroslav Indrák na dvě minuty za hrubost.

7:46
    Hradecký bek se ale na trestnou nepodívá, zamíři totiž rovnou do kabin. Zaslouženě dostává trest ve hře.

5:20
    Přesilovka pro domácí. Dominil Vlk se provinil hákováním.

2:06
    Z hradeckého tlaku rezultuje první přerušení dnešního zápasu, ale paradoxně také trest pro domácího hráče. Daniel Klemenc - 2 minuty za sekání.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 15. Bartoň (Ouzký), 30. Procházka (Jebavý, Klemenc), 35. Klemenc (Jebavý, Procházka), 40. Půlpán (Kastner), 43. Bartoň (Půlpán) - 13. Hanus (Indrák), 40. Indrák (Schwamberger)

Královští lvi Hradec Králové: Hejda (Dohnal) - Suk, Rejl, Novák, Konečný, Matějček, Štědrý, Souček - Vencl, Půlpán, Bury, Pilař, Ouzký, Jebavý, Procházka, Kastner, Bartoň "C", Šeps, Nedvídek, Klemenc.
    IHC Králové Písek: Mazuch (Škuta) - Švanda, Banci, Žáček, Hřebíček, Bernad, Hanus, Janásek "C" - J. Březina, Schwamberger, Indrák, Ciboch, Vlk, Dudák, P. Březina, Reiniš, Volf, Novotný, Paukner.

Rozhodčí: Úlehla - Blümel, Kis.