Děčín – Sokolov 7:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 3:4 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 2:3 (kon.)
Havířov – Prostějov 2:5 (kon.) | SHK Hodonín – Nymburk 7:2 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 5:1 (kon.)
Klatovy – Řisuty 1:5 (kon.) | Bílina – Lev Benešov 9:6 (kon.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 1:0 (kon.)

59:51
    Kotouč končí v ochranné síti nad Plškem.

59:13
    Hosté si vybrali oddechový čas.

58:40
    Domácí hrají bez brankáře s šesti hráči v poli.

58:39
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Bobři ještě lapají po dechu, domácí útok si teď pohrál s hostující obranou a ROBIN BACUL trefil puk do odkryté sítě. Asistence: Milan Kopecký, Milan Ovšák.

58:16
    Valmez bude hrát přesilovou hru 5 na 3, vyloučen hostující Farda, v tom samém čase si domácí vybrali oddechový čas.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:51
    Hosté se vysvobozují.

57:14
    Poslední šance Bobrů, vyloučen hostující Jánský - 2 minuty, nedovolené bránění.

56:32
    Vsetín vstřelil branku!
    A Vsetínští nasadili k trháku a zvýšili svůj náskok na dvě branky. DANIEL TESAŘÍK zasunul puk do prázdné brány. Asistence: Daniel Vaněk, Petr Hruška.

54:56
    Hosté jdou do vedení, teď si dokonale pohráli s domácí obranou až se puk dostal ke střílejícímu MARTINU KUBOVI, který posunul hosty blíž k vítězství. Asistence: Martin Jánský, Tomáš Mečiar.

54:33
    Zakázané uvolnění domácích.

54:01
    Domácí hrají v plném počtu.

53:55
    Až do této chvíle měli kotouč na svých holích hráči VHK, teď jej schoval Vlachynský do své lapačky.

53:03
    Vlachynský vyráží puk do ochranné sítě nad jeho bránou.

52:44
    Teď je napodobil Růčka.

52:17
    Ovšák společně s Ambruzem posílají kotouč před Plška.

52:01
    Hosté si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici míří domácí Hartmann - 2 minuty, nedovolené bránění.

51:40
    David Varga teď sám před Plškem a míjí jeho bránu, tempo stoupá ...

Jan Kramář

Branky a nahrávky: 28. Růčka (Ambruz, Ovšák), 28. Varga Mir. (Varga Mar.), 59. Bacul (Kopecký, Ovšák) - 32. Vaněk (Korčák, Tesařík), 37. Spitzer (Hruška O.), 55. Kubo (Jánský, Mečiar), 57. Tesařík (Vaněk, Hruška P.)