Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:2 (po s.n.)
Kometa Brno – Znojmo 6:2 (kon.) | Slavia – Kladno 5:2 (kon.) | Sparta – Motor ČB 5:0 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Pardubice – Jihlava 1:2 (kon.)
Piráti Chomutov
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
HC Litvínov
Sobota 17.09.2011, 16:00 • Centrum zábavy a sportu Chomutov • DHL Extraliga juniorů

Chomutov se v severočeském derby z vítězství radovat nemůže, vyhrál hostující Litvínov 2:4. Po vyrovnaných dvou třetinách rozhodl v poslední, kde na rozdíl od domácích využil své šance a zvýšil na rozdíl dvou branek. Přeji hezký večer. (17:59:40)

60:00

58:31

58:25
    Piráti se málem prosadili ve vlastním oslabení, ale puk nezamířil mezi tři tyče.

57:30
    Domácí se brání tlaku Litvínova a se šancemi na další body to začíná být kritické.

56:31
    Chomutov si komplikuje situaci. Tomáš Bartejs vyloučen na dvě minuty, za vražení na hrazení.

55:57
    Zakázané uvolnějí Litvínova.

55:10
    Další zmařená šance na straně Chomutova. Hráč před bránou selhal a bránu přestřelil.

54:40
    Piráti tlačí, hosté v poklidu vyhazují a zakládají nebezpečné protiútoky.

52:55
    Domácímu Chomutovu na vyrovnání zápasu, už moc času nezbývá.

51:20
    Litvínov právě vstřelil branku! Další únik hostující obrany a další branka v domácí síti. Druhý gól si připisuje Pavel Smolka. Asistovali a nahrávali: Pavel Písařík a Jakub Havelka.

51:03
    Docela kuriózní situace, při kterém hostující Jan Bittner nastřelil litvínovskou konstrukci, když chtěl vyhodit puk.

50:59
    Vhazuje se před hostujícím brankářem.

Přibližně v padesáté minutě je na domácí straně další zraněný hráč. Jakub Novák se drží za zápěstí a leduje si ruku.

49:25
    Stejně jako v první třetině, se i v té poslední, hraje bez přerušení.

47:57
    Za hostujícím brankářem zvoní konstrukce brány!

47:05
    Domácí se pokoušejí dnes, již potřetí srovnat skóre zápasu, ale sily rychle ubývají a nebude to snadné.

45:06
    Litvínov právě vstřelil branku! Další únik, již hosté využili. Hostující hráč Pavel Smolka byl sice atakován zezadu, ale i v klečích překonal domácího brankáře. Asistoval Jakub Havelka..

43:00
    Do úniku se dostal Ondřej Jurčík z Litvínova. Svoji druhou branku v zápase nepřidal, když vyhořel nad Lukášem Matouškem.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 13. Račuk (Bartejs, Mužík), 34. Ptáčník (Mužík) - 4. Jurčík (Ejem), 34. Průša, 46. Smolka (Havelka), 52. Smolka (Písařík, Havelka)

Piráti Chomutov: Matoušek - Kolář, Korim, Čížek, Bartejs, Hanták, Mužík, Kolčava, Klouček, Deveri, Hlaveš, Ondráček, Hammerbauer, Račuk, Pesjak, Ptáčník, Novák L., Novák J., Opálek, Kopáč, Hrabák.
    HC Litvínov: Nechvátal - Čejka, Havelka, Jurčík, Strejček, Kokeš, Bittner, Šrámek, Mackal, Zdeněk, Kasal, Písařík, Procházka, Mamula, Průša, Ejem, Trübenekr, Švarc, Smolka.