Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:2 (po s.n.)
Kometa Brno – Znojmo 6:2 (kon.) | Slavia – Kladno 5:2 (kon.) | Sparta – Motor ČB 5:0 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Pardubice – Jihlava 1:2 (kon.)

59:56
    Herman střílel do prázdné branky, kotouč však zastavil jeden z hostujících hráčů.

59:40
    Hosté jsou v šesti! Kotouč letěl těsně mimo branku!

59:36
    Hosté se bleskurychle dostali před Kotrlu. Domácí brankář raději zalehl puk aby tak zabránil hrozícímu nebezpečí.

59:20
    Bajtek zavezl puk za hostující branku a šetří tak cenné vteřiny.

58:35
    Od modré nahazoval Klimíček. Kotouč se všemožně točil kolem domácího brankoviště, nakonec jej domácí odpálil za branku hostů.

58:03
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny. Kotouč je opět za Kubáňovou brankou.

57:47
    Domácí vyhráli buly a vyhodili puk přes všechny čáry.

57:43
    Oddechový čas pro hosty.

57:43
    Hostům se naskýtá výhodná příležitost ke srovnání stavu! Na trestnou lavici totiž usedá Ondřej Burzala, který tak oslabí svůj celek.

57:05
    Od modré pálil Klimíček, kotouč si to z jeho hole namířil za branku. Tam kotouč vybojovali opět hosté.

56:37
    Hosté se dostali do útočné třetiny, tam se jim nedaří založit kombinaci.

56:00
    Bajtek si nabruslil z levé strany odkud trefil boční síť. Následně si to Bajtek zamířil přímo do Vítkovické branky, kde povalil gólmana Kubáně. Rozhodčí vykazují hru do střední třetiny.

55:15
    Třinec právě vstřelil branku!
    A dávají svou čtvrtou branku! Rychlý přechod střední třetiny v podání DAMIANA KAPICY končí kotoučem v síti! Kapica si nabruslil do kruhu pro vhazování, odkud nekompromisně zakončil! Asistence: Ondřej Burzala.

55:00
    Kotouč se nakonec zmocnili hosté, kteří jej vyvezli ke Kotrlovi. Tam jej sebrali domácí...

54:33
    Za hostující brankou operuje Bajtek. Ten sice drží puk, nedaří se mu však najít své spoluhráče.

54:02
    Hosté mohli jít poprvé v utkání do vedení! Před Kotrlou se ocitl zcela sám Tomáš Král, který ale trefil jen lapačku domácího gólmana!

53:07
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté opět vyrovnávají! Vedení domácích vydrželo nějaké dvě minuty, pak se k puku dostal JAN ŠEBESTA, který z prostoru kruhů vymetl všechny pavučinky v levém rohu domácí branky! Asistence: Patrik Zdráhal.

52:00
    Obrovský tlak domácích! Před Kubáněm operovali Herman a Samek! Martin Samek nejprve nastřelil tyč, Jakub Herman pak ani nadvakrát nedokázal překonat gólmana Vítkovic!

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 4. Hegyi (Kapica, Rufer), 33. Hegyi (Kapica), 51. Matuš (Rufer), 56. Kapica (Burzala) - 23. Walker (Slováček), 42. Zdráhal (Holý), 54. Šebesta (Zdráhal)

HC Oceláři Třinec: Kotrla (Carbol) - Kania, Hortík, Teper, Roupec, Burzala, Bezuška, Kurzok - Ižacký, Bajtek, Pargáč, Kasperlík, Bumbál, Hegyi, Franek, Herman, Kapica, Matuš, Číhal, Rufer
    HC Vítkovice Ridera: Kubáň (Kohn) - Klimíček, Deutsch, Pociecha, Kovář, Žák, Hawlík, Koziol, Plášek - Král, Kilnar, Šebesta, Suchý, Walker, Slováček, Klímek, Němec, Mareček, Zdráhal, Holý, Hudeček

Rozhodčí: Šutara - Řezáč. Hrubec