Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:2 (po s.n.)
Kometa Brno – Znojmo 6:2 (kon.) | Slavia – Kladno 5:2 (kon.) | Sparta – Motor ČB 5:0 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Pardubice – Jihlava 1:2 (kon.)
HC Kometa Brno
6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 17.09.2011, 12:30 • KAJOT Aréna • DHL Extraliga juniorů

60:00

To je vše, přeji pěkný zbytek dne. (14:41:06)

Kometa si konec zápasu pohlídala ve velké stylu a přidala tři branky. Znojmo v poslední třetině výrazně nehrozilo a výhra Brna se dá označit rozhodně za zaslouženou.

59:34
    Kometa právě vstřelila branku!

A je tu ještě jedna branka. V oslabení ujel ADAM ZBOŘIL a už za modrou napřáhl. Trefil přesně podpaždí Pivrnce, jak se říká teploměr, a kotouč se dokutálel za brankovou čáru. Bez asistence.

58:42
    Latnerova střela byla razantní ale nepřesná.

58:01
    Ještě jednou vyloučení. Brněnský Jiří Kozák dostává dvě minuty za držení.

57:26
    A nyní se již hraje v pěti na obou stranách.

56:57
    Domácí v plném počtu a hrají přesilovku.

56:12
    Nyní se hraje ve čtyřech.

55:53
    Káňa a Koukal se ocitli v dobrých pozicích ale nedokázali trefit branku.

55:23
    Dlouho to však nevydrželo. Patrik Kovář dostává dvě minuty za sekání a Brno bude hrát přesilovku 4 na 3.

54:55
    Jan Hobza se opět pošťuchoval s Jakubem Novákem a oba si jdou znovu odsedět dvě minuty za hrubost. Novák však dostává navíc další dvě minuty a hraje se tak ve čtyřech.

54:46
    Kometa zatím kombinuje jen v rozích útočné třetiny.

54:08
    Adam Zbořil si pohybem vynutil faul. Milan Kastner dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

53:16
    Několik obrovských šancí měla Kometa. Novák a Kozák pálili v blízkosti Pivrnce o sto šest, jenže znojemský brankář předvedl pár výborných zákroků.

52:17

51:56
    Adam Šidák zahrál icinq při vlastní přesilovce.

51:28
    Telesz na chvíli osvobodil Orli.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 6. Zemánek (Fúzik), 11. Fusek (Wasserbauer), 29. Zemánek (Hnilička, Káňa), 42. Kozák (Zemánek, Hnilička), 48. Kozák (Wasserbauer), 60. Zbořil - 8. Zika, 22. Videlka (Špaček)

HC Kometa Brno: Zelenka (Barus) - Dujsík, Peslar, Koukal, Šidák, Dittrich, Bilčík (C) - Fusek, Wasserbauer, Hnilička, Křivohlávek, Pospíšil, Crhák, Zemánek, Kozák, Zbořil A., Fúzik, Novák J., Maša, Káňa
    HC LERAM Orli Znojmo: Pivrnec (Kuchař) - Bukáček, Kovář, Tichý, Latner, Hobza, Pražák - Novák P., Mikulášek, Janoušek, Nahodil, Špaček, Telesz, Pelikán, Zika (C), Kastner, Videlka, Nováček

Rozhodčí: Doležel - Musil, Černý