Chomutov – HC Litvínov 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Jihlava – Vsetín 2:3 (kon.)
Sparta – K. Vary 5:2 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 8:4 (kon.) | Písek – Liberec 2:6 (kon.)
Vítkovice – Zlín 3:2 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 1:3 (kon.) | PZ Kladno – Plzeň 2:5 (kon.)
Olomouc – Třinec 1:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 2:3 (kon.) | Slavia – HC Kladno 1:4 (kon.)

59:42
    Ještě poslední vyloučení na domácí straně. Klečka odstává dvě minuty za bránění ve hře.

59:26
    Symbolický pokus Zbořila už ke změně stavu nepovede.

58:45
    Oslabení se obešlo bez výraznějšího vztruchu na obou stranách.

56:45
    Domácí Formánek trefil soupeře nešetrně kolenem a půjde si na 2 minuty odpočinout.

55:21
    Na druhé straně pálí domácí Matěj, jeho pokus kryje Klimeš.

55:05
    Hostující Kovářů vyslal na Tomšů hezkou střelu zápěstím, ale těsně minul.

53:25
    Pěknou kombinaci domácích zakončoval Křibík, ale ani on nedokázal Klimeše zblízka překonat.

51:50
    Sonnek poslal od zadního mantinelu kotouč před branku, tam však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

50:13
    Weisserovu tvrdou ránu Klimeš vyráží betonem.

49:12
    Dorážející Školoud nedokázal dostat kotouč do branky.

48:23
    Brněnský Kovářů dostává další dvojku za sekání a hosté jsou opět ve třech.

47:54
    Jenže domácí Vyčesaný v přesilovce zbytečně fauloval a z domácí výhody není nic.

47:29
    Kusko vyhodil kotouč mimo hrací plochu a tentokrát budou hosté hrát ve třech docela dlouho.

47:05
    Vyčesaného pokus Klimeš chytil.

46:35
    Weisser od modré trefil pouze protihráče.

46:13
    Hostující Král sekl domácího hráče po odpískání a dostává dvě minuty.

44:45
    Raška jel sám na domácího brankáře, Tomšů kotouč mezi nohy nepropustil.

44:26
    Rány Ryšky s obtížemi Klimeš zachytil.

Libor Gavlas

Branky a nahrávky: 15. Matěj (Bureš) - 11. Mrázek (Sedlák), 17. Raška (Král), 30. Kovářů (Raška, Král)

AZ Havířov: Tomšů (Šrámek) - Graca, Ryška, Flamík, Bureš, Weisser, Potočný, Gawlas, Kóoš - Školoud, Vyčesaný, Caruk - Kotala. Kasperlík, Křibík - Klečka, Matěj, Formánek - Stanislav, Sonnek, Synek
    HC Kometa Brno: Klimeš (Jekel) - Sedlák, Zbořil, Vlček, Řeřucha, Štancl, Vojáček, Vágner, Chudý - Beneš, Grünwald, Mrázek - Kozel, Kuško, Jenyš - Kovářů, Král, Raška - Veverka, Mytiska

Rozhodčí: Mikula - Čaja, Konvička