Beroun – Havlíčkův Brod 2:1 (po s.n.) | Benátky n/J – Jihlava 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 2:7 (kon.)
Olomouc – Chomutov 3:1 (kon.) | Kadaň – Písek 4:2 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:2 (kon.)
Most – Šumperk 5:2 (kon.)
HC Olomouc
3:1 (0:0, 0.0,3:1.)
Piráti Chomutov
Středa 28.09.2011, 18:00 • Zimní stadión Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:13:40)

59:45
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Mikel odpálil puk přes mantinel do útočné třetiny, tam jej dojel RADIM KUCHARCZYK a pohodlně zasunul puk do prázdné klece. Asistence: Jan Mikel.

59:38
    Hra pokračuje, vhazuje se před Žigárdym.

59:38
    Oddechový čas, tentokrát pro domácí.

59:38
    Mikel odpálil puk přes všechny čáry, zakázané uvolnění.

58:52
    Chomutov hraje power-play!

58:40
    Již hra pokračuje, zatím s Hanuljakem.

58:40
    A v témže čase si Piráti berou oddechový čas.

58:40
    Palin se pokusil nahodil puk na Žigárdyho branku ale trefil pouze ochrannou síť.

58:00
    Řípovu střelu Hanuljak ještě stihl vyrazit Hanuljak před sebe, ale tam už puk zametl do sítě PETR KOLOUCH. Asistence Jiří Řípa.

57:34
    Domácí branka evidentně zaskočila a hrají velmi zaskočeně. Podruhé za sebou vyhodili na zakázené uvolnění.

56:10
    Vyloučený olomoucký hráč se tak vrací na led a bude se pokračovat v plném počtu.

56:10
    Piráti právě vstřelili branku!
    Chomutov přesilovku v poslední chvíli využívá. Vyhozený puk zachytil ZDENĚK ONDŘEJ a tvrdou ranou do šibenice vyrovnává. Bez asistence.

55:14
    Brett Palin popostrčil Žigárdyho, rozhodčí přerušil hru až na zahraniční akvizici Pirátů vystartoval Jan Mikel. Vylučovat se nebude.

55:18
    Domácí vyhodili ale ne na dlouho, Pirátí již znovu okupují jejich obrannou třetinu.

54:49
    A i druhou ránu snajpra Pirátů chytil, tentokrát kotouč raději podržel ve výstroji.

54:31
    První střelu si připsal Kraft, Žigárdy vyráží pryč.

54:26
    Chomutov má velkou šanci vyrovnat. Pavel Selingr podrazil Havíře a vyfasoval dvě minuty.

53:43
    Hra je velmi opatrná, na domácích je vidět, že hlavně nechtějí nic zkazit v obraně a hrají velmi jednoduše.

Ondřej Pavelka

Branky a nahrávky: 42. Pekr (Bartoň, Řípa), 58. Kolouch (Řípa), 60. Kucharczyk (Mikel) - 57. Ondřej

HC Olomouc: Žigárdy (Kašík) – Lhotský, Kotvan, Bartoň, Ondrušek, Staněk, Mikel, Nedbálek, Horák – Kucharczyk, Dopita, Selingr – Pekr, Řípa, Šlahař – Pšurný, Marosz, Kucsera – Hlinka, Haas, Kolouch.
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Řehoř) – Palin, Pulpán, Grof, Havíř, Rutta, Jillson, Mrázek – Hruška, Gajovský, Hřebejk – Helminen, Procházka, Kraft – Ondřej, Jabrocký, Hafenrichter – Heřman, Seman, Kús – Sikora.

Rozhodčí: Humpolíček – Klein, Skopal