Vsetín – Warriors Brno 1:7 (kon.) | Hr. Králové – Motor ČB 3:4 (po pr.) | Havířov – Přerov 13:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kometa Brno 3:10 (kon.) | Třinec – Olomouc 12:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:7 (0:2, 1:4, 0:1)
HCM Warriors Brno
Středa 28.09.2011, 10:00Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • ELIOD extraliga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (12:01:28)

59:04
    A ještě jedna šance domácích po střele Svozílka musel zasahovat Sasínek svými betony

58:01
    Troufám si říct, že poslední dvě minuty utkání máme právě před sebou

57:54
    Ojedinělá střela domácích v podání Světlíka končí v lapačce Sasínka.

53:20

53:36
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Další branka hostů. Lejska našel před Bechným úplně volného PETRA PANÁČKA, který si položil na zem domácího brankáře a v pohodě uklidil kotouč do horní části branky. Asistence: Emil Lejska, Adam Hussein.

51:20
    Přesilová hra také pro hosty. Vojkůvka (VSE) vyloučen na dvě minuty za podražení

49:59
    Další branka hostů! Bohužel pro Warrior neplatí z důvodu zahrání vysokou holí.

49:44
    Tvrdou střelu Denka Bechný vyráží do bezpečí

48:10

47:44
    Domácí drží hosty pod tlakem, ale žádná větší šance z toho zatím nevylezla.

46:10
    Nese alespoň přesilovou hru. Dominik Hohl (BRN) vyloučen na dvě minuty za krosček

45:44
    Sympatické snažení první formace Vsetína ovoce nenese. Hosté i přes jasné vedení velmi svědomitě brání.

43:22
    Ondřej Tydlačka se hezkou stahovačkou dostal až do útočného pásma přes obranu hostů, ale kotouč mu utekl a vyhnal ho tak až za branku, odkud hledal někoho ze svých spoluhráčů před brankou. Bohužel jeho nahrávku zachytili hosté a ti se v následném protiútoku chytli do pasti jménem offside.

42:09
    Třetí třetina zatím na šance 1:1, první na dvakrát musel likvidovat střelu Dufka Bechný a pak na druhé straně se Sasínek vytáhl proti Ngovi.

40:01

Další třetina začne přibližně v 11:31.

40:00

39:34
    Domácí hráči i přes velké brankové manko stále nic nezahazují a snaží se vstřelit své další branky

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 36. Tydlačka (Světlík) - 7. Dupljaku (Panáček), 10. Lidák (Dupljaku), 22. Dupljaku (Dufek), 26. Dupljaku (Panáček), 29. Dupljaku (Dufek), 32. Dupljaku (Lidák), 54. Panáček (Lejska, Hussein)

VHK ROBE Vsetín: Holub (29. Bechný) - Pisklák, Haničák, Svozílek, Běhula, Vítek, Januška, Chrástecký - Světlík, Vojkůvka, Mikula, Tydlačka, Škrabánek, Miko, Riška, Ondryáš, Ngo.
    HCM Warriors Brno: Sasínek (Růžička) - Mandát, Lejska, Sabol, Lidák, Hohl - Dupljaku, Kment, Nohel, Hussein, Denk, Dufek, Lainka, Dobiáš, Kubeš, Panáček.

Rozhodčí: Dobeš - Dočkal, Kurtin