Pelhřimov – Kutná Hora 7:2 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 1:5 (kon.)
Opava – Prostějov 6:5 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Uh. Hradiště 6:5 (po pr.)
Chotěboř – Břeclav 2:3 (po s.n.) | Nymburk – Jindř. Hradec 7:4 (kon.) | Trutnov – Kolín 1:5 (kon.)
Žďár n/S – SHK Hodonín 3:1 (kon.) | Děčín – Řisuty 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 8:2 (kon.)
Bílina – Sokolov 3:4 (kon.) | Jablonec n/N – Milevsko 4:3 (kon.) | Kobra – Lev Benešov 5:7 (kon.)
NED Hockey Nymburk
7:4 (1:2, 4:2, 2:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Středa 28.09.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:10:16)

54:19
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Sedmý gól a definitivní rozuzlení zápasu dává JIŘÍ MARTINEC - 7:4! Asistence: Jiří Drak.

40:01

41:54
    JOSEF TOMA dává Nymburku dvoubrankoví vedení - 6:4! Asistence: Dominik Tregl a Stanislav Eis.

40:00

36:42
    STANISLAV EIS určuje konečné skóre po dvou třetinách - 5:4! Asistence: Přemysl Sedlák a Dominik Tregl.

34:41
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Dnes se skóre přelévá ze strany na stranu, nyní se prosadil JAROSLAV KOCAR - 4:4! Asistence: David Kupec.

33:59
    LUKÁŠ VALKO ještě do konce druhé dvacetiminutovky posílá Nymburk do vedení - 4:3! Asistence: Přemysl Sedlák a Martin Šimek.

33:59
    Trefil se PŘEMYSL SEDLÁK, je vyrovnáno - 3:3! Asistence: Aleš Knesl a Martin Šimek.

23:51
    Vajgar jde ale opět po vedení! gól vstřelil ALEŠ SKOKAN - 2:3! Asistence: Michal Milotínský.

21:03
    Nymburk hned v úvodu druhé třetiny vyrovnává zásluhou PŘEMYSLA SEDLÁKA - 2:2! Asistence: Martin Šimek a Lukáš Valko.

20:01

20:00

15:33
    Finská spolupráce vynáší hostům vedení! Druhou branku přidal VILLE HÄRKÖNEN - 1:2! Asistence: Ville Mäkolä.

12:27
    Jindřichův Hradec dokázal vyrovnat! Podařilo se to zásluhou přesné střely, kterou vyslal VILLE MÄKELÄ - 1:1! Asistence: Stanislav Merka.

01:13
    NED Hockey se hned ve druhé minutě ujímá vedení! Gól vstřelil DAVID SEM - 1:0! Asistence: Jiří Martinec a Přemysl Sedlák.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jakub Marvan

Branky a nahrávky: 2. Sem (Martinec, Sedlák), 22. Sedlák (Šimek, Valko), 34. Sedlák (Knesl, Šimek), 34. Valko (Sedlák, Šimek), 37. Eis (Sedlák, Tregl), 42. Toma (Tregl, Eis), 55. Martinec (Drak) - 13. Mäkelä (Merka), 16. Härkönen (Mäkelä), 24. Skokan (Milotínský), 35. Kocar (Kupec)