Beroun – Havlíčkův Brod 2:1 (po s.n.) | Benátky n/J – Jihlava 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 2:7 (kon.)
Olomouc – Chomutov 3:1 (kon.) | Kadaň – Písek 4:2 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:2 (kon.)
Most – Šumperk 5:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
2:7 (1:3, 0:4, 1:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 28.09.2011, 18:001. liga (ČR)

Je za námi sedmé kolo první hokejové ligy. Zápas mezi Hradcem a Ústím měl jednoznačného vládce, když se hosté ujali výrazného vedení již na začátku zápasu. Nejlepší hráč na hradecké straně je vyhlášen Jan Berger a za hosty toto ocenění přebírá Jiří Kučný. To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek večera. (20:33:05)

60:00

59:10
    Ústí ještě vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:39
    Jaroslav Roubík využil skulinku v hradecké rozehrávce a poté, co se ujal puku ihned vystřelil zápěstím. Jeho pokus si našel lapačku Blažka.

58:01
    Do konce třetí třetiny a nyní již můžeme říci i do konce zápasu, zbývají poslední dvě minuty a puk je v pásmu Hradce.

56:37
    Hradec si sice vytvořil tlak, ale v této chvíli již se zase Ústečtí prohánějí po ledě v pěti.

56:01
    Tvrdý projektil z hole Chmelíře skončil pár centimetrů vedle Orctovy klece!

54:37
    Světlé chvilky v této chvíli prožívá čtvrtá formace východočeského celku. Jan Berger byl podražen Davidem Ludvíkem, za což si ústecký hráč vysloužil dvě minuty od hlavního arbitra.

54:12
    Hradec se v této chvíli usadil před Zdeňkem Orctem. Berger si najel z pravé strany a pokoušel se překvapit ústeckého brankáře střelou z velkého úhlu, ta však na místo určení nedoputovala.

53:11
    Myslím si, že už můžeme říci, že o vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto.

52:30
    Skrumáž v rohu pásma Hradce rozřešil až hvizd hlavního rozhodčího.

51:02
    Hradec se snaží přidat ještě další branku. Ústecká obrana je však proti, jelikož precizně brání.

50:00
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 1580 diváků.

48:31
    Hradec právě vstřelil branku!
    Přece jenom se Hradec dočkal alespoň čestné branky. Po přihrávce Zdeňka Kubici se z první opřel do puku JAN BERGER (1+1) a střelou mezi betony rozjásal pokleslé fanoušky Hradce. Asistence: Zdeňěk Kubica (1+2), Šimon Macháň (0+1).

48:05
    A nyní i Hradec.

47:49
    Hosté v pěti.

47:26
    Především díky Jiřímu Blažkovi je stav stále stejný. Miroslav Třetina našel od pravého mantinelu Jana Kloboučka, který se pokoušel o stejnou kličku, jakou se proslavil slavný švédský hokejista Forsberg. Svůj blafák zakončil do bekhendu, ale Jiří Blažek se fantasticky roztáhl na brankové čáře a příležitost zlikvidoval!

46:55
    Hra ve čtyřech více vyhovuje ústeckým hokejistům, když teď v útočné pozici vytvořili zámek.

46:05
    Poměr sil na ledě se však vyrovná. Tlak hradeckých hokejistů přerušil sám Ladislav Jindřich a putuje na trestnou lavici za vysokou hůl.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 7. Vágner (Moskal, Budínský), 49. Berger (Kubica, Macháň) - 2. Zeman (Ludvík), 2. Pajič (Gureň, Kučný), 6. Sklenička (Třetina, Alinč), 27. Kučný (Lev, Rod), 37. Šagát (Roubík, Ludvík), 38. Kovář (Kučný, Gureň), 39. Třetina (Rod, Zeman)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Čížek, Karlíček, Poživil O., Vágner, Chmelíř, Zdráhal, Čáp, Hendrich - Jindřich, Brož, Kadlec - Budínský, Koudelka, Moskal - Kubeš, Tvrdík, Látal - Berger, Macháň, Kubica
    HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Petrásek) - Poživil L., Sklenička, Klobouček "C", Zeman, Gureň, Kučný, Vobořil, Boháč - Pazourek, Alinč, Třetina - Ludvík, Roubík, Šagát - Boháč, Pajič, Kovář - Rod, Handlovský, Lev

Rozhodčí: Jeřábek ml. - Jureček, Rychlý