Olomouc – Jihlava 3:2 (kon.) | Zlín – Havířov 2:3 (kon.) | Vsetín – Vítkovice 4:7 (kon.)
Letňany – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Sparta – Chomutov 7:6 (po pr.) | Liberec – Mladá Boleslav 7:1 (kon.)
HC Kladno – PZ Kladno 6:1 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 5:0 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:5 (kon.)
Pardubice – Hr. Králové 8:3 (kon.) | Motor ČB – Písek 2:5 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 2:7 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    A o tři minuty později PETR KŘEPELKA dokonává hattrick a přidává šestý gól domácího mužstva - 6:1! Asistence: Miroslav Jirák a Michael Čejka.

44:50
    PETR KŘEPELKA se dnes podruhé prosazuje v oslabení! Bez asistence.

43:36
    Další vyloučení domácích. Vojtěch Šilhavý za nedovolené bránění.

41:04
    Jakub Špaček je vyloučen za hákování.

40:01

40:00

36:32
    Jaroslav Krpelan svým faulem nabídl domácím další přesilovou hru.

32:57
    O necelou minutu později přichází další branka v Čičmancově síti! Trefil se dnes podruhé DOMINIK HABRDLA - 4:1! Asistence: Filip Horák´.

32:01
    Domácí nepřipouští žádné komplikace a po půl minutě se opět vrací do vedení o dvě branky! Zajistila to přesná trefa PETRA JANEČKA - 3:1! Asistence: Martin Slánský.

31:30
    Hosté snižují na rozdíl jediné branky! Konkrétně se to podařilo DOMINIKU ZÍMOVI - 2:1! Asistence: Martin Fiala.

25:02
    Nyní dostanou početní výhodu i domácí, protože k časoměřičům je poslán Dominik Marks za hákování.

20:01

20:00

17:06
    Opět se zaplní domácí trestná lavice. Vyloučen je za hákování Tomáš Vojík.

13:17
    A další oslabení domácího mančaftu. Tentokrát sudí Šindler vylučuje Jakuba Špačka, který se dle jeho mínění provinil podražením.

09:36
    Ale paradoxně je tu druhý gól v hostující síti! Při vlastním oslabení všem ujel PETR KŘEPELKA a přesně zakončil - 2:0. Asistence: Miroslav Jirák a Martin Kehar.

08:20
    Přesilovku si zahrají i hosté. Za katr putuje za nedovolené bránění Petr Janeček.

Branky a nahrávky: 1. Habrdla (Šilhavý), 10. Křepelka (Jirák, Kehar), 33. Janeček (Slánský), 33. Habrdla (Horák), 45. Křepelka, 48. Křepelka (Jirák, Čejka) - 32. Zíma (Fiala)

HC Kladno: Exner (Kaňka) - Paták, Seidl, Janeček, Bunda, Slánský, Špaček, Potekhin, Hierman, Kehar, Kuzďas, Christl, Jirák, Vojík, Hulcr, Hoffmann, Šilhavý, Křepelka, Habrdla, Čejka, Horák
    PZ Kladno: Čičmanec (Karásek) - Vrba, Dolgoš, Hanuš, Veselý, Hovsepyan, Marks, Sýkora, Cigánik, Kobes, Hájek, Bakula, Macháček, Vimmer, Šroubek, Zíma, Fiala, Dorociak, Krpelan, Procházka

Rozhodčí: Šindler - Brejcha, Suchánek