K. Vary – Liberec 2:4 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:4 (kon.)
Třinec – Vítkovice 3:2 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Plzeň 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Znojmo 8:1 (kon.)
Slavia – HC Kladno 2:4 (kon.) | Sparta – Motor ČB 2:1 (po s.n.) | Pardubice – Jihlava 4:3 (po s.n.)
po s.n.
HC Sparta Praha
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Sobota 22.10.2011, 15:30 • Tesla arena • DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Hezké odpoledne u sledování extraligy juniorů, mezi týmy HC Sparta Praha a HC Mountfield. Předchozí utkání doma holešovičtí zvládli jednoznačně, po výsledku 5:0, odveta na půdě Českých Budějovic skončila výhrou domácích v poměru 2:1 po samostatných nájezdech.

00:01

0:25
    Zápas začal zakázaným uvolněním hostů

0:53
    Sparta začíná aktivně, hosté znovu pouze na icing.

2:20
    Soupeř domácích srovnal krok a vyrovnává hru. Týmy se zatím do zakončení příliš nedostávají.

4:50
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Gól hostí, po zmatcích v domácí obraně, dává přesnou střelou JAKUB MAREK, asistoval mu Michal Švihálek.

5:40
    Hosté povzbuzeni vstřelenou brankou jsou stále nebezpečnější a domácí borce přehrávají.

6:20
    Domácí si zahrají první přesilovou hru v dnešním utkání, po vyloučení Pavla Kolaříka za hákování.

7:08
    Budějovice zatím v klidu brání

7:29
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí se z náhodné akce prosazují, puk po střele Švaříčka dorazil FRANK KUČERA.

12:40
    Svižná střela ihned po vhazování, sparťana Ondřeje Hampla, opět do připraveného Kantora.

13:24
    Další velká šance pro Spartu. Další přečíslení ovšem branku znovu nepřineslo

15:16
    Famózní zákrok Kantora proti střele Brzobohatého

15:16
    Domácí jdou opět do oslabení, vyloučen byl Ondřej Hampl za podražení.

16:24
    Sparta zatím nemá s oslabením žádný problém.

Únik domácího borce brankou neskončil, hosté mohou být rádi, že ve vlastní přesilovce nedostali branku.

17:22
    Domácí kompletní, přesilovka Budějovic přinesla šance jen domácím.

17:46
    Obrovskou šanci Sparty zlikvidoval na poslední chvíli Kantor, puk se pomalinku šoural za čáru, ale v klíčový moment se zaskvěl brankář hostů.

18:37
    Sparta bude dohrávat třetinu v přesile jednoho muže, vyloučen byl Josef Klement za nedovolené bránění

19:22
    Střela Ribalkina od modré šla vedle pravé tyče Kantora.

20:00

První třetina přinesla vyrovnaný hokej, skóre 1:1 je zasloužené. Další třetina začne přibližně v 16:14

20:01

20:31
    Domácí mohli vést, střela Hampla byla sražena vyrážečkou Kantora nad.

Hosté v plném počtu

23:28
    Sparta je v začátku třetiny aktivnější a zahraje si i přesilovku. Vyloučen je Tomáš Mocik za podražení.

Hosté vyhazují

25:20
    Krásná kombinační akce domácích skončila po ťukecu sparťanů jen na betonu Kantora

25:28

25:40
    Střela Klementa skončila jen těsně vedle pravé Bílkovi tyče.

26:12
    Únik Rouska sám na bránu gólem neskončil, střela po naznačení šla nad břevno.

13:32
    Vyloučen hostující Martin Semrád za sekání. Přesilovky v dnešním utkání nejsou příliš nebezpečné.

27:30
    Z úhlu to zkoušel Antončík, Kantor byl ale pozorný

28:12
    Ani tato přesilovka příliš vzruchu na ledě nepřináší, hosté s přehledem brání

29:00
    Hosté se po ubráněné přesilovce Sparty dostali do několika slibných šancí, k brance nebylo daleko..

29:23
    Domácí jeli dva na jednoho, po přihrávce Antončíka se ale neprosadil Merta, který trefil brankáře do plastronu.

31:21
    Dnešní utkání je typické pro svou vyrovnanost. Oba týmy mají šance pro vstřelení vedoucí branky, ale oba brankáři - jak Kantor tak domácí Bílek, své týmy drží.

32:20
    V jasné gólovce, po akci dva na jednoho, minul odkrytou bránu Bílka, kapitán hostí, Marek.

35:30
    Svoje vlastní velké zaváhání napravil Švaříček, který nabídl hostům šanci, po špatné rozehrávce. Druhá třetina gól tak stále nenabídla.

36:30
    Domácí mohli jít do vedení, puk po zakončení Eise skončil jen těsně mimo

37:00
    Nahození Turka končí na Bílkovi.

37:24
    Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, šance se ale občas narodí na obou stranách.

38:23
    Icing domácích

40:00

Obrázek dnešního utkání se nemění, od začátku první až do konce druhé třetiny je utkání nanejvýše vyrovnané. Na vedoucí gól stále čekáme, možná přijde ve 3. třetině, která začne přibližně v 16:57

40:01

40:22
    Domácí začli střelou od modré, kterou vyslal Ribalkin. Ten je dnes hodně vidět

42:10
    Domácí Škop to zkusil z mezikruží, pro Kantora to však byla jen rutina

42:55
    Sparta jde do čtyř. Vyloučen je Ribalkin za držení.

Vhazování v obranném pásmu hostů

44:57
    Domácí kompletní, přesilovka se nijak zvlášť nepovedla

46:30
    Třetí perioda se hraje stále ve stejném duchu. Minimum šancí, ale bruslivý rychlý hokej. Je jasné, že případný gól může být pro výsledek utkání klíčový.

48:00
    Sám na bránu, ale nedal. Domácí Antončík selhal, trefil jen levý beton Kantora, po výborné přihrávce před bránu. Následovala řada dalších příležitostí pro holešovické, třetí dnešní vstřelená branka je ale stále v nedohlednu.

49:20
    Sparta je teď výrazně aktivnější, pokud je někdo blízko ke vstřelení gólu, jsou to domácí

52:25
    Vyrovnaná hra pokračuje, sledujeme velmi zajímavé utkání

52:49
    Nastřelení puku ze středové čáry končí vhazováním po levici Kantora

54:20
    Šance na rozhodnutí dnešního klání se naskytuje hostům. Vyloučen je domácí Frank Kučera, 2 min za nedovolené bránění

54:57
    Domácí zatím dobře brání střední pásmo

Domácí se osvobozují vyhozením puku

55:47
    A opět...

56:00
    Domácí mohli rozhodnout! Procházka ale v klíčovém momentu trefil, dnes skvělého Kantora..

57:23
    Budějovice svoji šanci promrhali, v přesilovce si šanci prakticky nevytvořili, naopak, mohli inkasovat

57:48
    Svižná rána hostů jde mimo

59:00
    Sparta tlačí, ale šance přichází na druhé straně. Svojí ránu poslal Sekera do Bílka.

59:15
    Oddechový čas pro domácí.

60:00

Uvidíme prodloužení. Za zhruba 3 minutky uvidíme náhlou smrt, popřípadě nájezdy.

60:01

60:30
    Švihálek zatoužil po rozhodnutí zápasu, svou střelu bekhendem poslal jen do připraveného Bílka

Souboj dvou sedmiček - Ribalkin, Klement, vyhrál hostující bek. Prodloužení je snad ještě vyrovnanější než základní hrací doba. Vítěz bude muset mít i nutnou dávku štěstí

62:00
    Rozhodnout mohl Doležal, který ale vystřelil nad, následovala obrovská tlačenice před Kantorem. Gol domácí nedali ani z jasné příležitosti. Jak to tak vypadá, nájezdy budou pro oba týmy vysvobozením

63:00
    Za hosty to zkusil kapitán Marek, ale Bílek má evidentně, podobně jako jeho maskovaný sok, povedený den..

64:00
    K nebezpečně odraženému puku pro hosty se mohl dostat Doležal, osud ale střelcům nepřeje

64:49
    Oddechový čas pro hosty.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Samostatné nájezdy rozhodnou dnešní utkání. Ke komu se přikloní štěstí?

Marek vs Bílek

Marek zvolil střelu mezi betony a neuspěl

Za domácí Škop, který svůj bekhendový pokus poslal jen do břevna - 0:0 po prvé serii