K. Vary – Liberec 2:4 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:4 (kon.)
Třinec – Vítkovice 3:2 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Plzeň 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Znojmo 8:1 (kon.)
Slavia – HC Kladno 2:4 (kon.) | Sparta – Motor ČB 2:1 (po s.n.) | Pardubice – Jihlava 4:3 (po s.n.)
po s.n.
HC Oceláři Třinec
3:2 (1:0, 1:1, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 22.10.2011, 12:00DHL Extraliga juniorů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Hezké sobotní poledne z Třince! V dnešním utkání Noen extraligy juniorů proti sobě nastoupí týmy z Třince a Vítkovic! Utkání začíná ve 12 hodin!

HC Oceláři Třinec: Chvostek (Carbol) - Kurzok, Roupec, Bezuška, Macháček, Repe, Hurtík, Teper, Burzala - Ižacký, Hegyi, Bajtek, Kasperlík, Juhász, , Matuš, Franek, Diviš, Kajaba

HC Vítkovice Steel: Kohn (Ďuriš) - Bail, Klimíček, Deutsch, Pociecha, Kovář, Žák, Hawlík - Král, Kilnar, Šebesta, Richter, Pasker, Suchý, Slováček, Němec, Mareček, Zdráhal, Holý, Hudeček

00:01

00:45
    Úvodní buly pro Vítkovice. Hra se zatím točí ve střední pásmu, ani jeden ze soupeřů nedokáže přejít do pásma svého soka.

00:52
    Domácí si zahrají přesilovku. Na trestnou lavici je poslán Lukáš Kovář, který nedovoleně bránil jednoho z domácích hráčů.

01:46
    Třinečtí se rozestavili po třetině a rozehráli svou akci. Výsledkem byla střela Matuše, se kterou si brankář Kohn poradil. Hosté pak vyhodili.

02:25
    Bajtek hledal před brankou stojícího Ižackého. Ten se snažil trefit do skákavého puku, to se mu ale nepovedlo. Hosté vyhazují.

03:08
    Hosté jsou kompletní. Domácí ale ještě pokračovali v tlaku, výsledkem byly dva pokusy Kasperlíka a Burzaly. Oba ale vychytal brankář Kohn.

04:00
    Před Chvostkem se do zakončení snažil dostat Slováček, k němu se ale puk nedostal.

04:24
    Hostující aktivitu přibržďuje další vyloučení. Na trestnou lavici je poslán Ondřej Slováček, který si vykoledoval dvě minuty za podražení.

04:56
    Roupec předal Bajtkovi, ten pálil z první. Kotouč letěl mimo branku. Hosté vyhodili.

05:18
    Třinec právě vstřelil branku!
    Krásná přesilovková akce Třince znamená vedení Ocelářů! Rychlý protiútok vedl Dominik Hegyi, ten předal najetému JAKUBU IŽACKÉMU! Ižacký si zpracoval a trefil odkrytou část hostující branky! Asistence: Dominik Hegyi, Filip Bajtek.

06:03
    Hosté se po obdržené brance vrhli do útoku. Výsledkem je pokus Holého, který ale trefil jen brankáře Chvostka.

07:05
    Kajaba vystřelil od modré a šel střídat. Domácí svým aktivním forčekingem donutili brankáře Kohna k přerušení hry.

07:30
    Oceláři pořádně zatápí pod vítkovickým kotlem. Ke střele se dostal Bajtek, ten jen vyprášil Kohnovy betony.

08:05
    Hurtík se snažil objet branku a najít své spoluhráče. Kotouč byl ale přizvednut a přistál v Kohnově lapačce.

09:00
    Oceláři nadále tlačí na pilu, další šance si ale zatím nevytvořili.

09:50
    Hosté se zmocnili puku a chtěli rozehrát svou akci. Vše hatí icing.

10:36
    Marek Holý našel rozjetého Jana Hudečka! Ten se snažil protlačit před domácí obránce a vystřelit na brankáře Chvostka! To se mu nakonec povedlo, jeho bekhendová střela ale končí v lapačce domácího gólmana.

11:15
    Roupec se snažil vystřelit od modré, kotouč ale trefil jen nohy bránícího hráče. Hosté pak rozehráli rychlou protiakci, která končí střelou mimo branku.

12:20
    Oceláři opět útočili. Na Kohna se hnal jeden útok za druhým, další branku jsme zatím neviděli.

12:58
    Ke střele od modré se propracoval hostující Kovář. Kotouč zaplachtil ve vzduchu a trefil brankáře Chvostka.

13:50
    Oceláři jsou v pásmu Vítkovic, kotouč ale kontrolují hosté. Ti střídají a rozjíždějí další akci.

14:30
    Jakub Juhász se zmocnil puku a vyrazil na zteč. Juhász se nakonec dostal ke střele z pravého kruhu pro vhazování, puk ale letěl nad branku.

15:13
    Hosté jdou opět do čtyř. Na trestnou lavici je poslán Adam Hawlík, který dostává čtyři minuty za hru vysokou holí.

15:43
    Oceláři započali kombinaci na jejímž konci byla střela Roupce. Kotouč se odrazil od Kohnových betonů, hosté jej pak expedovali do pásma Třince.

16:33
    Další akce Třince končí střelou Bajtka. Ten se napřáhl z pravého bodu pro vhazování, kotouč se zastavil v Kohnově lapačce.

16:52
    Tvrdá střela Tepera od modré! brankář Kohn vůbec nevěděl, jak ji zastavil. Hosté pak chtěli vyhodit, kotouč se ale dostal jen k Teperovi. Ten se snažil rozehrát, jeho akci přerušili rozhodčí pro sevření puku.

17:26
    Třinečtí jsou v této přesilovce střelecky velmi aktivní. Na Kohna pálil Burzala, kotouč se odrazil od Kohnových betonů. Hosté následně vyhodili.

18:08
    O překvapivou střelu se pokusil Hegyi. Kotouč se odrazil od bránícího hráče do rohu kluziště. Tam jej sebrali Vítkovičtí a vyhodili.

19:20
    Hosté jsou kompletní. Kotouč je za brankou Chvostka, kde jej kontrolují hráči Vítkovic.

19:35
    Ke střele od modré se nakonec dostal Žák, který trefil jen připraveného Chvostka. Rozhodčí budou vylučovat, na trestnou usedá Martin Kasperlík. Třinec 2 minuty 4/5.

19:44
    A domácí jdou do tří! Peter Bezuška chtěl vyhodit puk, kotouč ale přeletěl tvrzené sklo a skončil v hledišti. Rozhodčí ho proto vyloučil za zdržování hry. Třinec 111 vteřin 3/5.

20:00

20:01

20:01
    Oceláři začínají druhou část v dvojnásobném oslabení, které bude trvat ještě 95 vteřin.

20:50
    Tvrdá rána v podání Klimíčka. Hostující bek se opřel na modré, kotouč jen tak tak netrefil domácí branku. Oceláři poté vyhodili.

21:29
    Byl to opět Klimíček, který tentokráte vyprášil Chvostkovy betony.

21:52
    Domácí jsou kompletní! Bezuška spěchal za vyhozeným pukem, ten končí v Kohnově lapačce.

22:43
    Hra se točí ve střední třetině. Domácí chtěli rozehrát svou akci, tu ale zastavuje icing.

23:46
    Bajtek s Ižackým se snažili vydolovat puk zpod chráničů brankáře Kohna. Ten ale kotouč zalehl tak pevně, že se to domácím nepovedlo.

24:15
    Hosté odehráli puk za domácí branku. Kotouč se podivně odrazil před Chvostka, který jej raději přidržel.

24:56
    Hosté se dostali před Chvostka, domácí obranu zatím ale neohrozili.

25:35
    Kajaba se dostal před Kohna. Do tandemu mu ještě najížděl Juhász, Kajaba se ale rozhodl pro individuální zakončení. Jeho střela skončila na chráničích brankáře Kohna.

26:19
    Neskutečné! Před Kohnem stáli Hegyi, Ižacký i Bajtek, všichni tři se snažili dotlačit puk do sítě! Gólman Vítkovic se ale roztáhl na brankové čáře a zastavil všechny pokusy!

27:09
    Třinečtí tlačí na pilu. Hosté mají co dělat, aby domácím zabránili ve střelbě. To se Vítkovickým zatím daří.

27:29
    A hosté si mohou oddechnout. Na trestnou lavici je totiž poslán Jakub Ižacký, který dostal dvě minuty za hákování.

28:14
    Hostující kombinace končí střelou Klimíčka. Ten vstřelil od modré, kotouč trefil jen brankáře Chvostka.

28:52
    Hosté ztratili puk a do protiakce se dral Ondřej Burzala. Ten se dostal až na dostřel hostující branky, kotouč ale letěl mimo tři tyče.

29:50
    Domácí jsou kompletní. Kotouč je stále v pásmu Třince, kde jej drží hráči hostů. Ti se zatím nedostali ke střele.

30:09
    Nakonec se na modré napřáhl Pasker, který trefil jen lapačku brankáře Chvostka.

30:38
    Do šance se dostal Tomáš Franek. Ten si nabruslil mezi kruhy, odkud vystřelil. Puk letěl jen do středu branky, kde stál gólman Kohn.

31:18
    Vítkovičtí se dostali před Chvostka, tam se jim zatím nedaří vystřelit.

32:00
    Oceláři se nakonec dostali ke kotouči, aniž by Chvostek musel řešit nějaký pokus Vítkovic. Třinečtí se vydali do protiakce.

32:09
    Ta byla přibržděna Markem Holým, který se provinil podražením. Rozhodčí ho proto vyloučili na dvě minuty.

32:40
    Domácím se přesilovka moc nedaří. Střela Roupce byla zblokována a hosté vyhodili puk.

32:53
    Vítkovičtí navíc tak dobře napadali, že si vynutili faul Třince. Na trestnou lavici usedá Dominik Hegyi, který se provinil hákováním. Hraje se 4/4.

33:38
    Hosté se snažili dostat do šance, v tom jim zabránil rozhodčí, když signalizoval ofsajd. Domácí proto měli dostatek času na rozehrávku.

34:10
    Ta se jim příliš nepovedla. Hosté jsou kompletní, začíná jejich krátká početní výhoda.

34:44
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A hosté srovnávají krok! Od modré nahazoval Adam Hawlík! Jeho střelu tečoval MAREK HOLÝ! Kotouč se dostal mimo dosah domácího gólmana a zapadl do sítě! Asistence: Adam Hawlík, Aleš Kilnar.

35:08
    Domácí dostávají příležitost k rychlé odpovědi. Na trestnou lavici usedl Dominik Suchý, který hrál svou holí v obličeji jednoho z třineckých hráčů.

35:28
    Domácí se všemi prostředky snažili dotlačit puk za brankáře Kohna, v jednu chvíli se dokonce dožadovali branky. Hlavní rozhodčí ale rozpažil.

36:13
    Od modré pálil Roupec. Kohn vůbec neviděl puk, který, naštěstí pro hosty, letěl těsně mimo branku.

36:55
    Oceláři drželi hosty v jejich třetině, další střeleckou šanci si ale nevypracovali. Hosté vyvezli puk k Chvostkovi.

37:26
    Hosté jsou kompletní. Oceláři se dostali do několika střeleckých pokusů, všechny ale skončily vedle branky.

37:39
    Třinečtí pokračovali v tlaku a jdou opět do vedení! Ohromný důraz na brankovišti předvedl JAN DIVIŠ! Ten nejprve střílel do betonů Kohna, dorážka jeho vlastní střely už ale skončila pod horní tyčkou! Asistence: Martin Kasperlík, Jakub Teper.

38:16
    Franek se snažil propracovat do další akce, jeho postup ale zastavil ofsjad.

38:58
    Kasperlík vlétl do pásma Vítkovic a vystřelil z ostrého úhlu. Brankkář Kohn jen vyrazil puk před sebe, kde dorážel Franek. Ani jeho pokus nekončí v brance.

39:27
    Krásná individuální akce v podání Jakuba Ižackého! Ten si na modré zpracoval puk, obskočil tři protihráče a dostal se do zakončení! Na branku Vítkovic vystřelil bekhendem, kotouč skončil v lapačce brankáře Kohna!

40:00

40:01

40:52
    Na Chvostka nebezpečně vystřelil Pasker, domácí brankář si s touto šancí poradil.

41:36
    Vítkovičtí se dostali do pásma Třince a dokázali domácí zatlačit do defenzívy. Výsledkem je střela Richtera, která končí v lapačce domácího brankáře.

42:40
    Filip Bajtek se rozjel do pásma Vítkovic, kde se mu podařilo i vystřelit. Kotouč letěl do levého dolního rohu branky, tam byl beton brankáře Kohna.

43:23
    Domácí jdou do čtyř. Jakub Ižacký nedovoleným způsobem zastavil rodící se akci Vítkovic, odpyká si tak dvě minuty.

44:12
    Od modré vystřelil Klimíček, jeho střelu Chvostek vyrazil do ochranné sítě.

45:00
    Hosté jsou stále v pásmu Třince, zatím se jim ale nedaří vystřelit.

45:25
    Domácí jsou kompletní. Richter hledal volného Marečka, před ním se do kotouče vložil Roupec, který jej tečoval do ochranné sítě.

46:12
    Kotouč je za brankou Třince, tam jej drží Oceláři. Ti se snaží rozjet další akci.

46:56
    Matuš si vybruslil před branku, odkud vystřelil. Kotouč letěl do nohou obránce, poté jej hosté vyhodili přes všechny čáry.

47:44
    Chyby domácí defenzívy chtěl využít Erik Němec. Ten si najel mezi kruhy, jeho střela ale letěla nad. Kotouč sebrali hosté, kteří pokračují v tlaku...

47:55
    je opět srovnáno! Patrik Zdráhal posunul puk ALEŠI KILNAROVI! Ten vybruslil před branku a vystřelil! K údivu všech puk propadl brankáři Chvostkovi do branky! Asistence: Patrik Zdráhal.

48:57
    Hra se od vyrovnání přelévá z jedné strany na druhou, ani jeden ze soupeřů není schopný dostat se do útočné třetiny.

49:37
    Kotouč ve středním pásmu. Tam jej má Matuš. Ten se snaží o rozjetí další akce, tu zastavuje ofsajd.

50:19
    Hosté dopadli stejně, jako před chvíli Matuš. Jejich akci, vedenou Němcem, zastavil hvizd čárového sudího.

50:56
    Domácí se pokusili o rychlou rozehrávku, ta ale končí icingem.

51:50
    Kotouč v pásmu Třince. Tam se jej snaží vydolovat Kovář, domácí obrana, která ho přečíslila, mu v tom ale zabránila.

52:08
    Domácí jdou do čtyř. Na trestnou lavici je poslán Martin Kasperlík, který přesekl hůl jednoho z Vítkovických. Za tento počin Kasperlík obdržel dvě minuty.

52:14
    Přesilovka ale netrvala dlouho. Na trestnou lavici usedá Jan Pasker, který se provinil držením hole. Hraje se 4/4.

53:00
    Kotouč je v pásmu Vítkovic. O puk se bojovalo u hrazení, úspěšněji z toho souboje vyšli hosté. Ti rozjíždějí svou akci.

53:40
    Ta se jim moc nepovedla. Na druhou stranu spěchal Roupec, který trefil jen Kohnovy betony.

54:14
    Oba celky jsou kompletní. Hra se přenesla do pásma hostů, kde s pukem operuje Ižacký.

54:43
    Hosté dokázali obrat třinecké o puk a poslat ho do střední třetiny. Tam se ke kotouče dostali domácí, kteří jej poslali zpět před Kohna.

55:07
    Do solidní šance se dostal Šebesta. Ten měl možnost střely z mezikruží, kterou zastavil brankář Chvostek.

55:50
    Od modré pálil Juhász, kotouč se odrazil od Kohnových betonů k Frankovi. Ten ale ztratil přehled o puku a hosté ho vyhodili do středního pásma.

56:39
    Hosté dostávají možnost ke vstřelení branky. Na trestnou lavici je poslán Tomáš Franek, který se provinil podražením. Hosté si berou time-out.

57:14
    Hosté si dlouho přihrávali až se ke střele odhodlal Erik Němec. Ten ale trefil jen střed branky, kde stál připravený Chvostek.

57:44
    Nahození Hawlíka se dostalo jen k Roupcovi, který poslal puk před všechny čáry.

58:18
    Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty. Oceláři nahodili puk na Kohna. K němu přispěchal Roupce, který mu zabránil rozehrát.

58:45
    Oceláři jsou kompletní. Puk je v pásmu Třince, tam jej drží hráči Ocelářů.

59:18
    Do šance se snažil dostat Franek. Jeho postup zastavila hostující obrana.

59:49
    Ještě jedno buly před Chvostkem. Na branku Třince pálil Šebesta, jeho střelu kryje Chvostek do lapačky.

60:00

60:01

60:36
    Chvostka vyzkoušeli Šebesta a Kilnar, Kohna pak Bajtek. Ani jeden nebyl úspěšný.

61:37
    Na branku Vítkovic stříleli Ižacký a Matuš, ani jeden ale nepřekonal brankáře Kohna.

62:50
    Před Chvostkem se zjevil Šebesta. Ten se snažil zakončit z otočky, jeho střela se odrazila od Chvostkových betonů.

63:55
    Hra se přesunula do pásma Třince, brankář Chvostek ale nemusí zasahovat.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Zápas je i po prodloužení nerozhodný, o vítězi tak musí rozhodnout samostatné nájezdy.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první se rozjel David Roupec a kličkou do bekhendu překonal brankáře Kohna! 1:0

Za hosty jel Jiří Klimíček. Ten se k nájezdu rozjel velmi pomalu a na konci trefil jen beton brankáře Chvostka. - 1:0

Krásná akce Filipa Bajtka! Ten nejprve rozhýbal brankáře Kohna aby poté zasunul kolem tyčky! - 2:0

65:00
    Jako poslední se rozjel Šebesta, ten přestřelil branku! Oceláři tak berou dva body díky brance DAVIDA ROUPCE!

Konec zápasu. (14:15:29)

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 6. Ižacký (Hegyi, Bajtek), 38. Diviš (Kasperlík, Teper), 65. Roupec - 35. Holý (Hawlík, Kilnar), 48. Kilnar (Zdráhal)

HC Vítkovice Ridera: Kohn (Ďuriš) - Bail, Klimíček, Deutsch, Pociecha, Kovář, Žák, Hawlík - Král, Kilnar, Šebesta, Richter, Pasker, Suchý, Slováček, Němec, Mareček, Zdráhal, Holý, Hudeček

Rozhodčí: Škrobák - Poruba, Adamec