Žilina – Zvolen 3:0 (kon.) | Nitra – Košice 1:3 (kon.) | Martin – Skalica 5:4 (po s.n.)
Banská Bystrica – Trenčín 3:0 (kon.)
MsHK Žilina
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HKM Zvolen
sk Neděle 06.11.2011, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Žilinčania dnes podali výborný výkon a zaslúžene si zapisujú 3 body do tabuľky. Gratulujeme. Špeciálne si gratuláciu zaslúži Marek Laco za čisté konto. Hosťom zo Zvolena želáme šťastnú cestu domov pod Pustý hrad. A vám, vážení diváci ďakujeme za sledovanie dnešného on-line prenosu a želáme príjemný nedeľný večer. Tešíme sa na Vás pri ďalšom prenose. (19:16:55)

60:00

59:48
    Žilina dala gól!
    V samom závere zápasu skóruje PETER SIVÁK a upravuje na 3:0!!! Gól : Peter Sivák. Asistencia : Róbert Huna.

58:43
    Kapitán hostí Lukáš Jurík inkasuje osobný trest 10 minút za nešportové správanie, v tomto čase sa trest automaticky mení na trest do konca zápasu a Jurík odchádza hodne nahnevaný do šatne.

56:10
    Žilinčania pozorne bránia, doslova betónujú obrannú modrú čiaru.

55:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých 5 minút.

54:10
    Zvolen sa stále snaží čo to dá, Žilina a najmä skvelá Marek Laco odolávajú.

53:00
    Dnešné stretnutie sleduje 1259 divákov.

52:00
    Veľké šance Zvolena spálili Leskovjanský a Marek Slovák. Marek Laco je blízko k shootoutu.

51:16
    Domáci v plnom počte.

49:16
    Jan Dlouhý dostáva 2 minúty za vyhodenie puku mimo ľadovej plochy. Nuž obranca s jeho skúsenosťami by sa mal podobných chýb vyvarovať.

48:30
    Opäť sa prejavuje to, o čom som dnes už písal. Smrtiace žilinské protiútoky. Radosť sa na ne pozerať.

48:00
    Aktivita je stále na hokejkách Zvolena, chýba im jediné - kontaktný gól. Treba však povedať, že domáci vlci dnes zodpovedne bránia.

46:45
    Žilina v plnom počte.

46:00
    Zvolenčania sa snažia čo to dá, chcú využiť presilovku a streliť kontaktný gól. Marek Laco však podáva hrdinský výkon a odoláva.

44:45
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Dušan Devečka.

42:50
    Absolutórium si dnes zaslúži i ruský forvard MsHK Žilina Konstantin Mikhailov. Niekoľkokrát preukázal svoju rýchlosť a techniku a rovnako obetavo sa hádzal do striel hráčov spod Pustého hradu.

42:00
    Zvolenčania začali tretiu tretinu aktívnejšie, evidentne chcú s výsledkom niečo urobiť. Proti však sú hokejisti domáceho MsHK.

40:01
    Začala tretia tretina.

Druhá tretina priniesla napínavý hokej, šance sa striedali na oboch stranách. Domáci gól dali, hostia nie a tak je stav 2:0. Tretia tretina bude určite zaujímavá a začne sa približne o 13 minút.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 8. Huna Robert (Devečka Dušan), 23. Huna Robert (Huna Richard), 60. Peter Sivák (Huna Robert)

MsHK Žilina: Laco (Murín) – Devečka, Kudělka – Staňo, Dlouhý – Ďurkech, Houdek – Niník – Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Mikhailov, Nemec, Sýkora – Drevenák, Troliga, Smotrila – Stupka, Linet, Kubiš. Kapitán: Devečka, asistenti: Nemec, Dlouhý.
    HKM Zvolen: Škrečko (Kuráli) – Mucha, Juraško – Vantroba, Ďaloga – Korhonen, Hraško – Ťavoda, Šiška – Leskovjanský, L. Jurík, Baláž – M. Slovák, Šachrajčuk, Brabenec – Čurilla, M. Jurík, Škvaridlo – Otčenáš, Sikela, Zuzin. Kapitán: L. Jurík, asistenti: Brabenec, Baláž.

Rozhodčí: Ru. Lauff – M. Korba, P. Korba