Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Hr. Králové – Kometa Brno 3:6 (kon.) | Havířov – Opava 6:4 (kon.)
Vsetín – Olomouc 3:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:5 (1:2, 0:2, 2:1)
HC Olomouc
Neděle 06.11.2011, 13:00Zimní stadion Na Lapači Poloha: Zimní stadion Na Lapači se nachází na křižovatce výpa • ELIOD extraliga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (15:21:45)

59:30
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomouc rozhoduje o výsledku brankou do prázdné klece Vsetína. MATĚJ PAVLOVSKÝ ze středního pásma přesně trefil to co měl a Kohouti už dnešní utkání vyhrají. Bez asistence.

58:57
    Další zakázané uvolnění hostů, domácí v šesti!

58:44
    Icing hostů

58:25
    Další skvělý zákrok Holuba

57:27
    Hraje se před Holubem, Zabloudil zkoušel jeho pozornost, domácí gólman raději schoval touš ve výstroji.

Oddechový čas pro domácí.

56:17
    Obrovský šance domácích v oslabení! Tydlačka našel před brankou Grygara, který rychlou střelou švihem mohl dát branku, ale Sroka jen hmátl do vzduchu a našel touš v lapačce! Grygar s rukami v dlaních odjel střídat

55:27
    Vsetín se zatím drží v oslabení. Holub ve třetí třetině chytá bravurně.

54:40
    Januška (VSE) vyloučen na dvě minuty za podražení. Olomouc má možnost upevnit své vedení.

Oddechový čas pro hosty.

51:35
    Hrabice (OLO) vyloučen na dvě minuty za hrubost na straně Vsetína Januška vyloučen taktéž na dvě minuty za hrubost.

51:27
    Vsetín má posledních ani ne deset minut na srovnání. Ve třetí třetině jsou jasně lepším celkem a k vyrovnání jim chybí už jediná branka

50:47
    Adam Hořanský se zhostil sám trestného střílení, ale na Sroku nevyzrál, který si připsal už dnes druhé úspěšně vykryté trestné střílení

50:47
    Hořanský jel sám na Sroku a byl faulován! Nařízeno trestné střílení!

47:18
    Vsetín vstřelil branku!
    Vsetín dramatizuje dnešní utkání a snižuje na 3:4! Střelu PETRA MIKA Sroka neviděl a kapituluje. Asistence: Ondřej Grygar, Jiří Weintritt.

44:33
    Heža (OLO) vyloučen na dvě minuty za držení.

42:30
    Za podražení na dvě minuty odchází Vítek (VSE)

40:40
    Vsetín v úvodu třetí třetiny snižuje na 2:4! Po hezké kombinaci propálil puk mezi betony Sroky ONDŘEJ GRYGAR. Asistence: Ondřej Tydlačka, Josef Mikula.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 16. Tydlačka (Hořanský, Ščotka), 41. Grygar (Tydlačka, Mikula), 48. Miko (Grygar, Weintritt) - 3. Rašner (Pavlovský), 7. Šoustal T. (Pavlovský), 23. Pavlovský (Rašner), 31. Šoustal T., 60. Pavlovský

VHK ROBE Vsetín: Holub (Bechný) - Světlík, Pisklák, Ščotka, Svozílek, Běhula, Vítek, Januška, Chrástecký - Vojkůvka, Mikula, Tydlačka, Miko, Grygar, Janošek, Weintritt, Hořanský, Ondryáš, Ngo.
    HC Olomouc: Sroka (Šoustal M.) - Hes, Hrabica, Škoda, Rašner, Klvaňa, Nesvadba, Zelený - Kropáč, Malý, Štefka, Heža, Dittrich, Pavlovský, Šoustal T., Zabloudil, Horák, Medek, Sázel, Přibylová.

Rozhodčí: P. Škrobák - Lacko, Dočkal.