Vsetín – Prostějov 3:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 12:2 (kon.) | Hr. Králové – Kolín 3:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
SC Marimex Kolín
Neděle 06.11.2011, 16:00Liga juniorů

Využitá přesilovka z 56. minuty rozhodla o tom, že domácí junioři přetlačili své vrstevníky z Kolína poměrem 3:1. Já se s Vámi z tohoto malého derby loučím a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (18:08:17)

60:00

59:50
    Ztečovaný Karlíkův nápřah míří do ochranné sítě.

59:39
    Adam Kuzďas se pustil do křížku s Martinem Wszolkem a oba kohouti dostávají dvě minuty za hrubost.

59:09
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je to jasné. Na útočné modré neudrželi kotouč kolínští beci a naopak se ho ujal PATRIK MOUČKA. Projel se kolem pravého hrazení až do pásma soupeře, kde puk bekhdendem posílá do prázdné brány - 3:1. Asistence: Michal Ondra.

58:59
    Sevření kotouče znamená buly v hradecké třetině.

58:53
    Moravec pílí na střídačku a Kolín hraje v šesti!

58:34
    Hosté vyhráli buly a zakládají útok.

58:28
    Lavička Kolína si vybírá oddechový čas.

58:28
    Michal Ondra ani nadvakrát nepřekonává Františka Moravce! Brankář Kozlů je skutečně mužem zápasu.

57:57
    Přihrávka Davida Šafránka teď ale byla nepřesná a hosté jsou vyhnáni z útočného pásma. Navíc se provinili zakázaným uvolněním.

57:25
    Zase je to Šafránkův útok, který nedá hradeckému brankáři vydechnout.

57:16
    Pas Filipa Ropického doklouzal až na zakázané uvolnění. Buly po Sejpalově pravici.

56:49
    Hradečtí rozehrávají puk zpoza svého brankáře.

56:02
    Tak schválně, co Kozlíci vymyslí?

55:26
    A je to tady. Hradec využívá přesilovku a posouvá se blíže k vítězství. Na straně měl moře času zamířit MARTIN WSZOLEK a i když si Moravec na kotouč sáhl, stejně se dokutálel do sítě - 2:1. Asistence: Lukáš Karlík, Lukáš Procházka.

55:16
    Procházkova teč Karlíkovy nabídky míří těsně vedle.

54:43
    Hosté vyhazují.

54:07
    Daniel Šebek nechtěně, ale přece zasáhnul vysokou holí Lukáše Karlíka. To budou horké dvě minuty pro Kolín! Pokud vůbec Šebek na trestné vydrží...

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 9. Ropický (Zítka), 56. Wszolek (Karlík, Procházka), 60. Moučka (Ondra) - 2. Vágner (Martinek)

Královští lvi Hradec Králové: Sejpal (Šivel) - Karlík, Voženílek, Bujňák "C", Kováč, Vaněk, Pilař, Chaloupka, Zet - Wszolek, D. Filip, Moučka - Barbora, Hradecký, Ondra - Zítka, Ropický, Knotek - O. Vlček, Nový, Procházka. Trenér: Miloš Říha ml.
    SC Marimex Kolín: Moravec (Hermann) - Svoboda, Špringl, Výborný, Martinek, Topol, Kuzďas - Zumr, Šebek, Ježek - Skalník, Šafránek, Vágner "C" - Kadlec, Flídr, T. Filip. Trenér: Václav Rác.