Žilina – Zvolen 3:0 (kon.) | Nitra – Košice 1:3 (kon.) | Martin – Skalica 5:4 (po s.n.)
Banská Bystrica – Trenčín 3:0 (kon.)
HK Nitra
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
HC Košice
sk Neděle 06.11.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Dnešné stretnutie sleduje 2299 divákov.

Máme za sebou zápas 19. kola Tipsport extraligy medzi Nitrou a Košicami. Nitra bola v prvej tretine jasne lepšia a vyťažila z toho vedenie 1:0. V druhej tretine však nastal obrat. Košičania viditeľne pridali a troma gólmi otočili priebeh stretnutia. Týmto víťazstvom sa Košice dostali opäť na prvé miesto v tabuľke. Prajem Vám pekný zvyšok nedele a po reprezentačnej prestávke sa opäť teším na Vašu priazeň pri hokejových "onlajnoch". (19:03:02)

60:00

59:09
    Košice v prečislení 2 na 1, Vorel neprihrával na voľného Mlynaroviča,ale zakončoval sám. Jeho jedovatá strela končí mimo bránky.

59:00
    Minúta do konca tretej tretiny.

58:20
    Erik Piatak drží puk za bránkou domácich a získava ďalšie sekundy pre svoje mužstvo.

57:30
    Stanislav Gron nepresne prihral na Michela Miklíka, mohla to byť dobrá šanca pre hostí.

56:11
    Tomáš Chrenko pred Hylákom nepretlačil puk, hostia sa dnes môžu spoľahnúť na svoju brankársku jednotku, ten puk schoval v lapačke.

55:26
    Barinka sa snažil vymyslieť niečo v obranom pásme hostí, ostalo len pri snahe a puk sa dostal až za bránku Čiliaka.

54:46
    Jenčík s Gronom upaľovali na jedného obrancu domácich, ten výborne zakročil po Jenčíkovej krížnej prihrávke.

53:54
    Hostia v piatich, vo veľkej šanci Garij Saliji, ktorý sa zjavil sám pred Hylákom, brankár hostí v ďalšom výbornom zákroku.

53:34
    Hostia vyhadzujú cez všetky čiary, domáci nehrajú dobre túto presilovú hru a po zakázanom uvoľnení sa vhadzuje po ľavici Čiliaka.

53:07
    Garij Saliji nahadzoval na Hyláka, brániaci hráč hostí zrazil jeho pokus na ochrannú sieť.

52:36
    Hostia v oslabení vyrazili do útoku, Vorel s Fabušom sa snažili o zakončenie, puk konči na ochrannej sieti.

51:54
    Vylúčenie na strane hostí. Michal Šeda 2 minúty za vrazenie na mantinel.

50:35
    Michel Miklík sa snaži o hattrick, jeho zblokovaná strela však neohrozila Čiliaka, na druhej strane po chybe obrany hostí v šanci Chrenko, tomu pre zmenu zblokoval strelu Novák.

49:13
    Košice hrajú teraz veľmi rozumne, tretí gól ich upokojil a domáci to budú mať po zvyšok zápasu veľmi náročné.

48:45
    Domáci viditeľne ožili, hostia však výborne bránia a nedávajú možnosť Nitre k náznaku šancí.

47:16
    Erik Piatak potiahol puk po pravej strele, prihral medzikruhy na Pašeka,toho zablokovala obrana domácich.

46:24
    Martin Šumichrast sa zjavil sám pred Hylákom, ten dnes chytá veľký zápas a vo skvelom zákroku vyráža nebezpečnú strelu.

Miroslav Samseli

Branky a nahrávky: 13. Štefanka (Hruška, Fojtík) - 23. Miklík (Gron, Fabuš), 28. Miklík (Gron), 43. Dravecký (Bartoš, Zálešák)

HK Nitra: Čiliak (Kusý) - Arvay, M. Hruška, Rais, M. Bača, König, J. Polák - J. Fojtík, Štefanka(K), Barinka(A) - S.Saliji, T. Chrenko, Korhoň - G.Saliji(A), Hrkna, Klíma- Šumichrast, Uhnák.
    Tréner: Ján Jaško

HC Košice: Hylák(Halász) - Homer, Tabaček(A), Novák, Šeda, Slimák, Grman, Biro, Mlynarovič - Bartoš(K), Zálešák, Dravecký(A) - Jenčík, Gron, Miklík - Haščák, Piatak, Pašek - Chovan, Vorel, Fabuš
    Tréner: Miroslav Ihnačák

Rozhodčí: Lokšík - Brath, Mi.Novák.