Litvínov – Kladno 5:4 (po pr.) | K. Vary – Kometa Brno 4:3 (po s.n.) | Pardubice – Slavia 2:3 (kon.)
Plzeň – Třinec 3:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
HC Slavia Praha
Pátek 18.11.2011, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

57:11
    Hosté si navíc zahrají přesilovou hru. Dvě minuty dostává Jan Starý za faul kolenem.

50:19
    To však netrvá dlouho. Lukáš Radil totiž dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

47:39
    Přesilovka pro hosty. Dvě minuty dostává za podražení Jan Starý.

40:10
    Přesilovka pro domácí tým. Dvě minuty dostává Michal Vondrka za držení.

37:08
    Petr Kalus dostává dvě minuty za faul loktem. Na trestné si ještě neodpustil rozčílené gesto a za něj dostane osobní trest deseti minut za nesportovní chování.

34:40
    Vyloučení na obou stranách. Domácí Jan Buchtele dostává dvě minuty za sekání a Petr Kalus za hrubost.

29:09
    A následně domácí útočník dostává dvě minuty. Provinil se nedovoleným bráněním.

16:41
    A nyní si zahrají i první přesilovku utkání. Dvě minuty totiž dostává za podražení Michal Vondrka.

11:09
    První přesilovou hru si zahrají hosté z Prahy. Dvě minuty totiž za držení hole dostává Václav Benák.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 27. Kousal (Bartek, Starý), 42. Bartek (Kousal, Starý) - 3. Micka (Jelínek), 7. Krenželok, 27. Sim (Svoboda)

HC Dynamo Pardubice: Růžička (Koutský) – Píša, Kolář II, Sičák, Kočí, Benák, Borer, Drtina – Kolář I, Koukal, Brendl – Bartek, Kousal, Starý – Rákos, Zohorna, Nahodil – Radil, Nosek, Buchtele.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina.

HC Slavia Praha: Furch (Slipčenko) – Kadlec, Vašíček, Kuboš, Krejčík, Roth, Kolařík, Šulc – Vondrka, Krenželok, Sim – Kůrka, V. Růžička ml., Sklenář – Kalus, Hertl, Čermák – Jelínek, Micka, Doležal – Svoboda.

Trenéři: Vladimír Růžička st., Josef Beránek a Jiří Čelanský.

Rozhodčí: Homola, Minář – Jindra, Kis

Diváci: 10 026