Litvínov – Kladno 5:4 (po pr.) | K. Vary – Kometa Brno 4:3 (po s.n.) | Pardubice – Slavia 2:3 (kon.)
Plzeň – Třinec 3:1 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Rozhodující samostatný nájezd proměnil MILAN BARTOVIČ.

Milan Bartovič (LIB) proměnil, Liberec vítězí.

Zdeněk Bahenský (MBL) trefil k tyči, nájezdy pokračují.

Petr Nedvěd (LIB) trefil přesně pod břevno, Liberec jde v sérii do vedení.

64:01
    Nadějná příležitost také na opačné straně hřiště. Závěrečné minuty přináš zajímavé momenty, Podkonického střelu odrazil Pinc před sebe. Volný Demel ale poskakující kotouč do sítě nedoklepl.

63:23
    Další šance Bílých Tygrů, kteří rázem ožili. Z Trončinského pasu mohl těžit Bartovič, Hübl však předvedl pohotový zákrok. Proti střele slovenského útočníka se stihl včas přemístit.

61:43
    Tomáš Urban mohl rozhodnout, když přebruslil hostující obranu a mířil sám na Hübla. Svoji kličku ovšem do kýženého konce dotáhnout nedokázal.

44:58
    Baldwin si jde odpočinout na trestnou lavici, Liberečtí si zahrají přesilovku.

39:13
    Urban obdržel dvouminutový trest, provinil se sekáním.

35:45
    Mozík dostává dvě minuty za držení - přesilovka Liberce.

33:46
    Darrel Hay mohl zvrátit vedení na stranu na hostujícího týmu, ale svoji střelou z úhlu orazítkoval pouze tyč.

33:11
    Liberečtí odehráli proti oslabenému protivníkovi pouze devět vteřin. Vantuch obdržel trest za vysokou hůl a počet sil na ledě se vyrovná.

33:02
    Tygři si zahrají znovu v přesile, Baldwin obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

32:40
    Liberec je aktivnější, Bartovičova přihrávka se v mezikruží přilepila na Kudrnovu čepel. Ten v nadějné šanci orazítkoval pouze Hüblovy betony.

26:52
    Domácí jsou při chuti, Kajínkovo nahození tečoval před brankou postavený Kica. Brankář Hübl stihl na poslední chvili zareagovat na změnu letícího kotouče.

25:47
    Bílí Tygři tentokrát početní převahu využívají a dorovnávají soupeřův náskok. Trončinský nalezl na pravém kruhu volného MILANA BARTOVIČE, jenž tvrdou střelou propálil přesouvajícího se brankáře. Asistence: Marek Trončinský, Jaroslav Kudrna - 1:1.

25:18
    Severočeský tým si zahraje znovu v přesile, Žabka obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

21:39
    Liberec si zahraje druhou přesilovku v dnešním klání, Mikulík pyká za hákování.

19:38
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Středočeši otevírají dvacet dva vteřin před koncem úvodního dějství gólový účet dnešního klání. Podkonický vyhrál vhazování v útočném pásmu, na vrcholu kruhu se do kotouče opřel JAROSLAV BALAŠTÍK a trefil přesně nad lapačku. Asistence: Andrej Podkonický - 0:1.

11:08
    Bílí Tygři si zahrají přesilovku, dvě minuty za držení dostává Bahenský.

10:04
    Na vyložené šance zatím hosté vedou. Pinc nyní hbitým zákrokem zlikvidoval šanci Balaštíka, kterého našel před brankovištěm skvěle načasovaným pasem Podkonický.

4:48
    Do vedení však mohli jít hosté! Po Trončinského zaváhání se Mladá Boleslav řítila do přečíslení, nebezpečná střela Mikulíka jen těsně minula libereckou klec.

Lukáš Šonský

Branky a nahrávky: 26. Bartovič (Trončinský, Kudrna), 65. Bartovič - 20. Balaštík (Podkonický)

Bílí Tygři Liberec: Pinc (Blažíček) – Výtisk, Čakajík, Trončinský, Holub, Derner, Kajínek, Štich,
    Pavlů – Kudrna, Nedvěd, Bartovič – Krejčík, Vak, Vantuch – Bárta, Urban, Dušek – Bortňák, Bulíř, Kica.

BK Mladá Boleslav: Hübl J. (Valent) – Hay, Chaloupka, Rýgl, Baldwin, Mozík, Žabka – Balaštík, Podkonický, Mikulík – Cetkovský, Bahenský, Tomas – Stieler, Goertzer, Jiránek – Svačina, Lenc, Demel.

Rozhodčí: Hradil, Hribik - Rozlílek, Horinek.