Hr. Králové – Písek 3:2 (po pr.) | Olomouc – Třebíč 3:0 (kon.) | Chomutov – Šumperk 7:2 (kon.)
Most – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:5 (kon.) | Jihlava – Kadaň 7:2 (kon.)
HC Olomouc
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 03.12.2011, 17:00 • Zimní stadion v Olomouci. • 1. liga (ČR)

56:53
    Vyloučení na obou stranách. Za hrubost byl odeslán na trestnou Tomáš Fořt (TRE), se stejným trestem si odpyká dvě minuty Pavel Selingr (OLO). Bude se pokračovat ve čtyřech na bou stranách.

53:41
    Alexandr Lhotský (OLO) vyinkasoval menší trest za sekání.

51:27
    Haluza z rohu hřiště nahodil touš před hostující branku, kde puk lehce lízl Marosz! Opět ale skvěle zakročil Hrubec!

50:29
    Selingr zcela sám unikal na Hrubce, jenže jeho forhendový pokus vyrazil třebíčský gólman levým ramenem!

47:16
    Na trestnou za sekání odjíždí Tomáš Fořt (TRE).

46:27
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Další přečíslení Mory ale už končí gólem! Haluza předložil touš ROMANU RÁCOVI, který jím dokázal propálit Hrubce! Asistence: Petr Haluza, Rostislav Marosz.

42:48
    Ministr s Hermanem jeli ve dvou proti jedinému bekovi soupeře, první jmenovaný odvedl pozornost gólmana, a poté předložil touš svému kolegovi z útoku, který však pod tlakem dojíždějících hráčů minul úplně prázdnou klec!

39:49
    Tak ještě do konce dějství vyfasoval menší trest za hákování Milan Ministr (OLO).

36:27
    Situace pro Třebíč se hodně zhoršila, za vražení posílá hosty do tří David Rangl!

36:11
    Tentokrát si početní výhodu vyzkouší Mora, za hákování dostal dvě minuty Martin Dočekal.

33:23
    Petr Haluza (OLO) za nedovolené bránění vyinkasoval menší trest.

32:37
    Kašík nyní vytáhl skvělý zákrok proti Burianovi, když reflexivně vystihl pokus třebíčského hokejisty z mezikruží!

25:46
    Nakonec si ale Lukáš Havel pomohl háčkem, takže putuje na dvě minuty na trestnou.

21:23
    Řípa namazal před třebíčskou svatyni PETRU HALUZOVI, který protlačit touš Hrubcovi mezi nohama! Asistence: Jiří Řípa, Rostislav Marosz.

21:07
    Selingrovu ránu skvěle ramenem vyrazil Hrubec, puk mu ale stejně málem zapadl za záda. Naštěstí pro něj ale skončil ha horní síťce!

19:17
    Domácí jeli v přečíslení tří proti jednomu, jenže svou akci příliš překombinovali! Satisfakcí jim může být alespoň to, že Lukáš Havel odjel na dvě minuty na trestnou za krosček.

18:28
    PETR KOLOUCH si vybruslil do pozice mezi kruhy a střelou zápěstím rozvlnil síť v třebíčské kleci! Asistence: Kucharczyk, Selingr.

15:21
    Ranglova rána od modré se odrazila sice jen od zadního mantinelu za brankou, avšak vrátila se druhou stranou zpět, kde už číhal Havel! Kašík však vynikajícím skokem zabránil nejhoršímu! Hra nakonec byla přerušena, když olomoucký gólman při svém zákroku vyhodil klec ze své pozice.

14:17
    Havlíček parádně prokličkoval až před Kašíka, jenže jeho zpětná přihrávka nenašla správného adresáta v podobě Havla!

13:26
    Na trestnou lavici nakonec usedá Milan Ministr, který byl vyloučen za hákování.

10:24
    Za držení obdržel menší trest Jiří Řípa (OLO).

7:29
    Havlíček dostal kotouč do mezikruží, avšak tváří v tvář Kašíkovi neuspěl!

1:08
    Tomáš Valenta (TRE) byl potrestán dvěma minutami za podražení.

0:49
    Havlíček vystřelil z levé strany velmi nepříjemně, Kašíkovi propadl kotouč mezi rukou a tělem, naneštěstí pro domácí poté odklouzal mimo bránu!

Tomáš Schmiedt

Branky a nahrávky: 19. Kolouch (Kucharczyk, Selingr), 22. Haluza (Řípa, Marosz), 47. Rác (Haluza, Marosz)

HC Olomouc: Kašík (Žigárdy) – Lhotský, Staněk, Bartoň (C), Ondrušek, Janáček, Horák O., Kotvan, Nedbálek – Kucharczyk, Kolouch, Selingr – Marosz, Řípa, Haluza – Pšurný, Ministr, Herman – Rác, Haas.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec (Wolf) – Kania, Rangl, Sláma, Valenta, Brož, Sobotka, Dietz, Kadela – Havel, Dolníček (C), Čech – Vondráček, Havlíček, Burian – Dočekal, Fořt, Vítek – Heřman, Stejskal, Přibyl.

Rozhodčí: Wagner – Lučan, Svoboda