Santander – Villarreal 1:0 (kon.) | Gijón – Real Madrid 0:3 (kon.) | Barcelona – Levante 5:0 (kon.)
Valencia – Espanyol 2:1 (kon.)
Sporting Gijón
0:3 (0:1)
Real Madrid
Sobota 03.12.2011, 18:00 • El Molinón, Gijón. • Španělská LaLiga

80
    A pozor, máme tu vyloučení! Sebastián Eguren dostává druhou žlutou kartu v utkání a musí do sprch!

56
    Teď se ale bude muset bránit, pronikající Canella musel být poslán k zemi dvojicí Fábio Coentrão - Ángel Di María. Naštěstí pro hosty dostává žlutou kartu druhý jmenovaný, Fábio Coentrão již totiž jednu má a to by musel do sprch.

49
    Žlutá karta pro Real, druhá v zápase, první pro hráče na hřišti. Po Callejónovi, který je stále na střídačce Bílého baletu, dostal kartu Fábio Coentrão.

45
    První poločas skončil trochu symbolicky, žlutou kartou. Tu viděl Nacho Cases z domácího týmu.

27
    ...další muž ze střídačky, tentokrát z té domácí, chorvatský útočník Mate Bilič. To jsou věci.

26
    Tak začínám přemýšlet, jestli rozhodčí Gonzáles nepozřel onen Strakův tataráček. Žluté karty lítají vzduchem jako MIGy na vojenské přehlídce. Teď jednu viděl za zákrok na půlce Óscar Trejo (GIJ), hned jej následoval...

24
    ...a další žlutou dostává i Barral (GIJ). Tak se nám tu sudí po úvodních minutách spíše konzervativního soudcování rozehrál v solidním karbanu.

23
    A žlutí se i na druhé straně, Eguren (GIJ) poslal šlapákem na trávník Ronalda a je z toho žluté ohodnocení...

22
    Do statistik zápasu se po nevydařeném přímáku Gijónu zapisuje hostující záložník José Callejón, který sice na trávníku není, ale po jeho slovní rozepři s jedním z domácích fanoušků jej hlavní rozhodčí napomíná žlutým varováním.