Zvolen – Poprad 4:3 (kon.) | Nitra – HC Slovan 5:3 (kon.) | Skalica – Košice 3:9 (kon.)
Martin – Banská Bystrica 5:4 (po s.n.) | Trenčín – Žilina 5:4 (po s.n.)
po s.n.
HK VITAR Martin
5:4 (4:0, 0:4, 0:0 - 1:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Úterý 03.01.2012, 17:00 • Zimný štadión Martin • Tipos Extraliga (SR)

Po zaujímavom priebehu stretnutia sa nakoniec podarilo vyhrať domácemu tímu, kde ostávajú dva body. Banská Bystrica však nemusí byť smutná, pretože podala skvelý výkon v druhej tretine, keď sa hráči nevzdali, ale predviedli dokonalý obrat stretnutia z 0:4 na 4:4.
    Dovidenia pri ďalších online prenosoch z Tipsport extraligy.
    Lúči sa s vami Tomáš Kovalský. (19:39:58)

Samostatné nájazdy začínajú.

Martin dal gól!
    V nájazdoch rozhodol o víťazstve Martina domáci center VLADIMÍR ŠKODA!

Za Banskú Bystricu nastupuje Češík! Šimko ho však vychytal!

Za domácich Macejka, skúsil blafák, no Kostúr ho vychytal.

Marcinek neúspešný proti Šimkovi. Stále 1:0 pre Martin.

Za domácich ide Galamboš, ten však Kostúra neprekonal.

Filip Nemček sa proti Šimkovi nepresadil. 1:0 pre Martin.

Škoda prekonal Kostúra skvelou strelou ponad betón.

Prvým, ktorý sa postaví proti Kostúrovi je Vladimír Škoda.

V predĺžení sme mohli vidieť veľký počet gólových príležitostí, no v tejto časti ostali brankári neprekonaní. O chvíľu začnú nájazdy, ktoré rozhodnú o víťazovi tohto vyrovnaného stretnutia. Kostúr je v tomto zápase zatiaľ stopercentný, tak uvidíme, čo sa mu podarí vykúzliť proti martinským útočníkom.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:57
    Obrovská šanca Škodu! Nikto nevedel, kde vlastne je puk, no nakoniec skončil na konštrukcii brány!

64:47
    Obrovská šanca Banskej Bystrice! Kokavec mal odkrytý priestor a strieľal, no skvelý zákrok martinského obrancu zachránil tím!