Poprad – Martin 6:3 (kon.) | Košice – Trenčín 3:1 (kon.) | Žilina – Nitra 3:1 (kon.)
HC Slovan – Zvolen 5:2 (kon.) | Banská Bystrica – Skalica 4:1 (kon.)
HC Košice
3:1 (1:0,1:0, 1:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 06.01.2012, 17:00 • Steel aréna • Tipos Extraliga (SR)

59:50
    Vylúčenie na strane domácich. Ján Tabaček 2 minúty za držanie.

59:25
    Tomáš Hiadlovský ostal na striedačke, Dukla v šiestich.

59:25
    Oddychový čas hostí. Dušan Gregor sa ešte snaží niečo naordinovať svojim hráčom.

57:06
    Jubilejné desiate vylúčenie Dukly, po faule na Spilara dostáva 2 minúty Andrej Šťastný za podrazenie.

53:55
    Vylúčenie na strane hostí. Ondrej Mikula 2 minúty za nedovolené bránenie.

49:28
    Vylúčenie na strane hostí. Andrej Šťastný 2 minúty za napadnutie.

48:35
    Trenčín dal gól!
    Hostia rýchlo znižujú. Jakub Gašparovič vystreliil z pravého kruhu, Hylákov vyrazený puk sa oblučikom dostával k bránkovej čiare a vo vzduchu upratal puk do bránky RADOSLAV TVRDOŇ. Asistencia: Jakub Gašparovič.

48:08
    Košice dali gól!
    Ďalšia využitá presilovka domácich. Peter Bartoš sa na dvakrát dostal k zakončeniu, jeho druhú strelu vyrazil Hiadlovský len pred VLADIMÍRA DRAVECKÉHO a ten už nemal problém trafiť prázdnu bránku. Asistencia: Peter Bartoš.

47:28
    Vylúčenie na strane hostí, Ján Pardavý zahákoval Gabriela Spilara a oddýchne si 2 minúty na trestnej lavici.

42:05
    Vylúčenie na strane domácich. Ondrej Gmitter 2 minúty za podrazenie.

38:55
    Domáci využívajú presilovú hru. Michel Miklík prihral na modrú a tentokrát MAREK KOLBA trafil presne do pravého rohu, Hiadlovský bol teraz bez šance. Asistencia: Michel Miklík.

38:09
    Ďalšie vylúčenie na strane hostí. Ladislav Gabriš 2 minúty za podrazenie.

37:54
    Obrana Dukly prepadla, Haščák šiel s Bartošom na jedného obráncu, Haščákovu prihrávku netrafil Bartoš pred odkrytou bránkou.

32:10
    Vylúčenie na strane hostí, Tibor Radulay 2 minúty za faul kolenom.

28:04
    Vylúčenie na strane hostí, Richard Lelkeš to prehnal s dôrazom a po faule na Petra Bartoša si ide oddýchnuť na 2 minúty za napadnutie.

25:38
    Vylúčenie na strane domácich. Michal Novák 2 minúty za podrazenie, 11 sekúnd sa bude hrať 4 na 4.

23:49
    Vylúčenie na strane hostí. Tibor Radulay 2 minúty za podrazenie.

18:07
    Radulay v šanci, tvrdo vystrelil a Hylák betónom vyráža, na druhej strane sa pred Hiadlovským objavil Spilar, v dobrej pozícii trafil len tesne vedľa bránky.

13:42
    Vylúčenie na strane hostí. Peter Sojčík 2 minúty za faul lakťom, 36 sekúnd sa bude hrať 4 na 4.

12:16
    Vylúčenie na strane domácich. Michal Novák 2 minúty za krošček.

11:51
    Domáci sa dostali do trháku 2 na 1. Gabriel Spilar si šikovne stiahol jediného obráncu pred sebou a prihral na voľného STANISLAVA GRONA, ten už nemal problém trafit poloprázdnu bránku hostí. Asistencie: Gabriel Spilar, Michel Miklík.

11:20
    V šanci aj hostia, z ničoho nič sa pred Hylákom objavil Fabuš, jeho strela skončila na hornej žrdke!

07:05
    Prvá presilovka pre Košice. Tomáš Nechala 2 minúty za držanie.

05:10
    Prvá veľká šanca zápasu, kto iný ako Peter Bartoš sa svojou typickou obhadzovačkou dostal do zakončenia,v poslednej chvíli ho zblokoval Nechala.