Poprad – Martin 6:3 (kon.) | Košice – Trenčín 3:1 (kon.) | Žilina – Nitra 3:1 (kon.)
HC Slovan – Zvolen 5:2 (kon.) | Banská Bystrica – Skalica 4:1 (kon.)
HC SLOVAN Bratislava
5:2 (2:0, 1:0, 2:2)
HKM Zvolen
sk Pátek 06.01.2012, 17:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Tipos Extraliga (SR)

Ján Lipiansky prevzal od Šatana kapitánske "Céčko" a doviedol domácich k víťaznému koncu. Hostia hrali prvú polovicu zápasu slabo, po dvoch úvodných zlepených góloch, ktoré dostali v priebehu jednej minúty. Od polovice zápasu však Zvolen začal hrať kvalitný hokej, v záverečnej tretine to boli oni, ktorí dali tiež dva zlepené góly a pokúsili sa zdramatizovať hru, čo sa im napokon nepodarilo a Slovan dvomi gólmi rozhodol dnešné stretnutie. Pomer striel 46:28 svedčí o aktivite hráčov, avšak po prvej tretine to bolo chudobných 9:7. Z Bratislavy pekný večer praje Vladimír Korduliak. (19:17:24)

60:00

59:45
    Standing ovation v Slovnaft aréne.

59:19
    Bulík ušiel, v nájazde sám na brankára však prestrelil.

58:49
    Hostia v útoku zamkli domácich.

58:11
    Bakoš dve minúty za seknutie.

57:54
    Cez celé klzisko prešiel Kozák až pred brankára, no nepodarilo sa mu po ľade prekvapiť gólmana hostí.

57:22
    Bakoš blafákom len do Škrečka, ktorý puk kryje.

56:25
    Ofsajd domácich.

56:20
    Slovan dal gól! Domáci dostali hostí pod tlak, v útočnej tretine kombinovali ako sa im zachcelo a LIBOR HUDÁČEK zasunul spoza bránky za Škrečkov chrbát. Asistencie: Michal Macho a Dávid Buc.

54:43
    Slovan dal gól! Do brejku sa dostal MAREK BARTÁNUS a blafákom vymietol pravý horný roh Škrečkovej bránky. Asistencie Martin Bakoš a Ján Lipiansky.

54:34
    Konrád rieši strelu hostí.

53:46
    Oddychový čas domácích.

53:46
    Zvolen dal gól! Gól z kategórie šťastných po nahadzovaní puku spoza bránky a zrazením od nohy obrancu domáceho tímu do Konrádovej bránky pripísaný TOMÁŠOVI ŠKVARIDLOVI. Asistencia Martin Trochta. Zvolen sa dvomi zlepenými gólmi vracia do hry.

53:09
    Zvolen dal gól! Po vyhranom buly puk od modrej čiary po ľade poslal za Konrádov chrbát, ktorý mal zakrytý výhľad, KAMIL BRABENEC. Asistencie Vladislav Baláž a Peter Hraško.

53:05
    Hraškova tvrdá strela od modrej opäť v Konrádovej lapačke, ktorý dnes predvádza jeden zákrok krajší ako druhý.