Poprad – Martin 6:3 (kon.) | Košice – Trenčín 3:1 (kon.) | Žilina – Nitra 3:1 (kon.)
HC Slovan – Zvolen 5:2 (kon.) | Banská Bystrica – Skalica 4:1 (kon.)
MsHK Žilina
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HK Nitra
sk Pátek 06.01.2012, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Vážení diváci, skončil sa extraligový zápas Žilina vs. Nitra. Ďakujeme za sledovanie dnešného prenosu a želáme príjemný piatkový večer. (19:05:43)

60:00

59:53
    Žilina dala gól!
    Gólom do prázdnej bránky dnešný zápas definitívne rozhoduje RÓBERT HUNA. Gól : Huna Róbert. Asistencia : Huna Richard, Jan Dlouhý.

59:43
    Vhadzovať sa bude v strednom pásme, Fedor ostáva na lavičke.

59:43
    Nitra oddychový čas.

59:01
    Domáci umne držia puk v útočnom pásme a nedovolia začať hosťom powerplay.

58:24
    Traja domáci hokejisti sa ocitli pred bránkou Nitry, Ivan Fedor im však stihol skryť puk do lapačky.

58:01
    Do konca záverečnej tretiny ostávajú necelé dve minúty, ktoré budú ešte skutočne veľmi napínavé.

57:00
    Hostia sa snažia stoj čo stoj vyrovnať, narážajú však na koncetrovanú obranu domácich.

55:34
    Hostia v plnom počte.

55:20
    Domáci v plnom počte.

Dnešné stretnutie sleduje 1724 divákov.

53:34
    Najskúsenejší hráč hostí obral detinskou chybou svoj tím o možnosť presilovej hry. Za toto ho zrejme tréner nepochváli.

53:34
    Vylúčenie Nitra, 2 minúty dostal Štefanka za podrazenie.

53:20
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Vladimír Nemec za sekanie.

52:13
    Naopak, domáci sú akoby v kŕči a nič sa im momentálne nedarí.

51:12
    Hostia sa snažia vyrovnať, zvýšili aktivitu, no zatiaľ vytúžený gól neprichádza.

49:20
    V týchto momentoch to vyzerá akoby Nitra zamkla domácich v ich obrannom pásme. Nuž, i hostia sa bijú o cenné body.

48:42
    Po prihrávke Kosťu Mikhailova z ľavej strany sa k puku dostal Milan Drevenák, ani na 2x však Fedora prekonať nedokázal.

46:08
    Tretí útok Žiliny zvíril usadený prach v obrannom pásme Nitry, no strely Mikhailova i Smotrilu vykryl výborný brankár Nitry.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 16. Huna Robert (Huna Richard, Sivák Peter), 35. Tomáš Sýkora (Ďurkech Juraj, Kubiš Jakub), 60. Huna Robert (Huna Richard, Jan Dlouhý) - 45. Mašlonka Marek

MsHK Žilina: Laco (Johanes) – Devečka, Kudělka – Staňo, Dlouhý – Ďurkech, Houdek – Niník, Bajaník – Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Drábek, Nemec, Stupka – Drevenák, Mikhailov, Smotrila – Sýkora, Linet, Kubiš. Kapitán: Devečka, asistenti: Nemec, Dlouhý.
    HK Nitra: Fedor (Čiliak) – Rais, Ďurák – Gurčík, Hruška – Hrudík, Árvay – K. Grman – Kropáč, M. Štefanka, G. Saliji – Hrnka, valčák, Mašlonka – M. Segľa, Káčer, Fojtík – Klíma, Piačka, Šumichrast.

Rozhodčí: Goga – Kacej, Návratek