Los Angeles – Columbus 0:1 (kon.) | Pittsburgh – New Jersey 1:3 (kon.) | Toronto – Detroit 4:3 (kon.)
Ottawa – Philadelphia 6:4 (kon.)
Ottawa Senators
6:4 (2:3, 0:1, 4:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 08.01.2012, 23:00NHL

Ve třetí třetině jsme byli svědky dokonalého obratu domácích Senátorů, kteří si tak připisují vítězství. Přeji dobrou noc! (01:49:40)

Hosté to zkoušejí bez brankáře!

60:00

59:15
    Ottawa právě vstřelila branku!
    NICK FOLIGNO pojistil výhru svých barev střelou do prázdné branky. Asistence: Chris Neil.

58:49
    Neuvěřitelné!! Domácí finišují vynikající obrat minutu a jedenáct sekund před koncem! Střela FILIPA KUBY od modré čáry rozvnila síť hostující branky. Asistence: Erik Condra, Daniel Alfredsson.

57:06
    Flyers jsou opět kompletní. Poslední tři minuty třetí třetiny.

56:45
    Domácím se další minuty početní výhody příliš nedaří. Soupeř již dvakrát ujel s pukem na Andersona.

56:28
    Couturier šel do přečíslení, ale Anderson předvádí vynikající zákrok. Bude se vhazovat.

55:27
    Senátoři se drží v útočném pásmu. Střela Karlssona od modré gólmanovi vypadla z výstroje, ale před brankou nestál nikdo, kdo by puk dorazil.

55:06
    Vyloučen Lilja (PHI) - 2 minuty za držení. Tím dobrá možnost rozhodnout pro domácí tým.

55:03
    Anderson zasahuje proti dorážce Shenna.

54:19
    Žádné větší šance, které by mohly rozhodnout však k vidění nejsou. Nyní má puk na holi Ottawa.

53:05
    Hraje se nahoru - dolu. Týmy se snaží vstřelit rozhodující branku.

52:00
    Karlssonova tvrdá rána z hranice kruhu gólmana Bryzgalova neohrozila. Puk jen vyrazil.

51:29
    Osm a půl minuty před koncem třetí třetiny pískají rozhodčí zakázané uvolnění Ottawy.

50:14
    Chaos v brankovišti Ottawy. Ani Schenn však nedokokázal kloudně trefit puk.

49:09
    Jágr přenechal puk v mezikruží Girouxovi, ale nebylo to nic platné. Hostující hráč již nedokázal zakončit.

48:49
    Menší potyčka u branky Flyers. Tresty se ale udělovat nebudou.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 1. Alfredsson (Turris, Cowen), 9. Neil (Karlsson, Smith), 44. Greening (Spezza, Michálek M.), 47. Karlsson, 59. Kuba (Condra, Alfredsson), 60. Foligno (Neil) - 3. Meszároš (Talbot), 16. Bourdon, 16. Couturier (Read), 35. Read (van Riemsdyk)

Ottawa Senators: Anderson (Auld) - Karlsson, Kuba, Gončar, Cowen, Carkner, Lee, Phillips - Michálek, Spezza, Greening, Alfredsson, Turris, Condra, Butler, Smith, Foligno, Neil, Konopka, Daugavinš.
    Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Dobrovsky) - Timonen, Bourdon, Meszároš, Carle, Walker, Lilja, Coburn - Voráček, Jágr, Briere, Shelley, Rinaldo, Zolnierczyk, Giroux, Talbot, Read, Riemsdyk, Hartnell, Simmonds, Coturier, Schenn.

Rozhodčí: Leggo, Watson - Wheler, Shewchyk