Olomouc – Vsetín 12:6 (kon.) | Jihlava – Pardubice 1:2 (kon.) | Warriors Brno – Poruba 2011 3:1 (kon.)
Kometa Brno – Hr. Králové 4:3 (kon.) | Písek – Plzeň 3:1 (kon.)
IHC Králové Písek
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 08.01.2012, 12:30 • KOMTERM ARÉNA (4 200 diváků) • ELIOD extraliga mladšího dorostu

V první třetině měla více ze hry Plzeň, ale nedokázala svůj tlak využít. Překvapivě se prosadili Písečtí, které první gól nakopl a od druhé části hry byli domácí rovnocenými soupeři, dokonce se jim podařilo ve druhé třetině navýšit náskok o dvě branky. Ve třetí třetině Plzeňští marně dobývali píseckou branku a domácí hlídali výsledek. Hostům se sice podařilo stav utkání ještě zdramatizovat, ale na víc už se nezmohli. Velkou zásluhu na vítězství Písku má brankář Pechek, který celý zápas předváděl výborné a jisté zákroky.
    Pěkný zbytek dne přeje z píseckého zimního stadionu Daniel Horažďovský a Petr Eliáš. (14:47:25)

60:00

59:36
    Plzeňský útočník byl sám před Pechkem, ale ten ho vychytal perfektním semaforem.

59:12
    Power-play hostů.

59:10
    Ve velké šanci před Pechkem se ocitl Švarc.

58:41
    Plzeň ucítila po vstřelené brance šanci a podle toho také vypadá jejich hra.

58:15
    Vhazování po levici Pechka.

58:15
    Oddechový čas pro domácí.

57:27
    Plzeň právě vstřelila branku!
    VÁCLAV KRLIŠ propálil Pechka mezi betony a zápas tím získává novou zápletku, 3:1. Bez asistence.

56:42
    Koutenský (PIS) - 2 minuty - podražení.

56:38
    Hraje se 5/5.

56:29
    Písek dlouho dorážel pře Štekrem až se to nelíbilo hostujícím obráncům.