Vítkovice – Slavia 0:6 (kon.) | Zlín – Motor ČB 2:3 (kon.) | K. Vary – Třinec 1:4 (kon.)
Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | Pardubice – Plzeň 3:4 (po s.n.) | Litvínov – Sparta 1:6 (kon.)
Liberec – Kladno 8:2 (kon.)
HC VERVA Litvínov
1:6 (0:2, 0:1, 1:3)
HC Sparta Praha
Pátek 13.01.2012, 18:10 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga

55:56
    Jareš osekával několik vteřin Fostera, nakonec ale putuje na trestnou lavici za hákování.

51:30
    Trávníček propadl na modré čáře a nezbývalo mu než hákovat. Jde na dvě minuty.

47:50
    Za podražení jde na dvě minuty Radek Philipp a nabízí tak domácím šanci alespoň na čestný úspěch.

42:00
    Dvě minuty pro Stříteského za nedovolené bránění.

40:50
    Z přesilovky nebylo nic a na trestnou lavici půjde naopak domácí Kubinčák za nedovolené bránění.

38:33
    Sparta bude hrát oslabení. Lapšanský posedí dvě minuty za faul kolenem.

29:17
    Litvínov půjde znovu do čtyř. Hujsa jde na dvě minuty za hákování.

25:13
    Hry v pěti jsme si příliš neužili. Stříteský vyhodil puk ven z obranného pásma a Sparta bude hrát znovu přesilovku.

24:04
    Alespoň malé průběžné vítězství dnes zaznamenali domácí. Brejčák byl ve vzájemném souboji úspěšnější Krsteva. Ten skončil vkleče na ledě a s dresem přes hlavu. Oba jsou ale vyloučeni na pět minut a do konce utkání. Možná příliš přísné...

23:05
    Majdan dnes dělá obětního beránka. Litvínovští opět špatně střídali a přesilovku si zahraje Sparta.

21:05
    Domácí budou hrát přesilovku. Sersen sekal Majdana a je tu příležitost pro Litvínov na korekci výsledku.

17:44
    Majdan teď půjde odsedět dvě minuty. Litvnínovští hráli v šesti.

15:29
    Přesilovka domácích skončila, když unikajícího Pacovského fauloval Stříteský.

14:29
    Bude se vylučovat, Philipp podrazil Kubáta a půjde na dvě minuty.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 50. Pojkar (Černý) - 6. Tenkrát (Ton), 9. Forman (Luňák), 30. Bližňák (Tenkrát, Sersen), 42. Bližňák (Tenkrát, Milam), 42. Rachůnek (Foster, Y. Treille), 54. Lapšanský (I. Rachůnek)

HC VERVA Litvínov: Franěk - Brejčák, Gula, Jareš, Kousalík, Kubát, Pojkar, Skuhrovec, Stříteský - Černý, Frolík, Gerhát, Hanzl, Hujsa, Jenáček, Jurčík, Kubinčák, Majdan, Maxa, Ručinský, Trávníček. Trenér Kučera.
    HC Sparta Praha: Pöpperle - Husák, Kočí, Košťálek, Krstev, Kučný, Milam, Philipp, Sersen - Antončík, Bližňák, Forman, Foster, Lapšanský, Luňák, Pacovský, I. Rachůnek, T. Rachůnek, Tenkrát, Ton, Y. Treille. Trenér Jandač.

Rozhodčí: Fraňo, Kalivoda - Lhotský, Svoboda