Zlín – Sparta 5:1 (kon.) | Liberec – Chomutov 3:4 (po pr.) | Havlíčkův Brod – PZ Kladno 6:4 (kon.)
Vsetín – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Vítkovice – Motor ČB 7:3 (kon.) | Pardubice – HC Kladno 4:5 (po s.n.)
Třinec – Písek 6:4 (kon.) | Olomouc – HC Litvínov 2:3 (kon.) | Hr. Králové – K. Vary 3:2 (po s.n.)
po s.n.
Královští lvi Hradec Králové
3:2 (0:0, 0:2, 2:0 - 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 13.01.2012, 18:30Extraliga staršího dorostu

Karlovy Vary mohly v průběhu zápasu rozhodně pomýšlet na vítězství. Ve třetí třetině ale ztratily svůj dvoubrankový náskok a protože domácí mladíci navíc zvládli lépe nájezdy, nakonec hosté odjíždějí s jediným bodem. Hradečtí se tak v extraligové tabulce dotáhli na svého soupeře. Ode mě je už vše, u dalšího utkání se těším zítra na shledanou! (20:55:13)

65:00
    Hradec právě vstřelil branku!
    Rozhodující nájezd proměnil VLASTIMIL DOSTÁLEK.

Vlastimilu Dostálkovi nejprve sjel puk, ale pak Feča obelstil a po ledě zasunul k volné tyčce - 2:1!

Daniel Petrov narazil bekhendem na Šivelův pravý beton - 1:1.

Radomír Vaněk po dlouhé kličce zavěsil a v poslední chvíli vyrovnává - 1:1.

Michal Procházka nenašel místo mezi Fečovými betony - 1:0.

Po Zikmundově střele a Šivelově zásahu se puk vykutálel těsně mimo - 1:0.

Bekhendový blafák leváka Lukáše Nedvídka už úspěch neslavil - 1:0.

Štěpán Csamango namířil svou střelu vedle - 1:0.

Martin Bartoň bekhendovým blafákem proměňuje - 1:0.

Jako první se k puku postaví domácí hokejista.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení hosté svou aktivitu nezhodnotili, takže uvidíme samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:22
    Hradečtí se na chvíli usadili v útočném pásmu, ale David Fečo ještě stále nemusel v prodloužení zasahovat.

63:27
    Jakub Veverka zajistil práci Šivelově lapačce.

62:46
    Štěpán Csamango naznačil výjezd ke druhé tyčce, zpoza brány se ale vrátil k té první a Šivel musel betonem udržet puk na brankové čáře!

62:13
    Zatím chtějí víc rozhodnout mladíci z lázeňské metropole.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 41. Bartoň (Matějček), 53. Bartoň (Nedvídek), 65. Dostálek - 21. Zikmund, 35. Molnár (Bečka)

Královští lvi Hradec Králové: Šivel (Hak) – Skála, Voříšek, Vácha, Suk, Matějček, Konečný, Rejl – Malinský, Jebavý, Drašnar, Dostálek, Kastner, Srpek, Procházka, Šeps, Bartoň "C", Šeda, Nedvídek, Klemenc. Trenér: Pavel Táborský.
    HC Energie Karlovy Vary: Fečo (Kutnar) – Rulík, Veverka, Vaněk, Priškin, Sturma, Kodl – Molnár, Csamango "C", Bečka, Zikmund, Čápek, Gorčík, Petrov, Jirušek, Vrána, Hroch. Trenér: Václav Eismann.

Rozhodčí: Vampola – Barek, Huryta.