Vítkovice – Slavia 0:6 (kon.) | Zlín – Motor ČB 2:3 (kon.) | K. Vary – Třinec 1:4 (kon.)
Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | Pardubice – Plzeň 3:4 (po s.n.) | Litvínov – Sparta 1:6 (kon.)

46:23
    Dnešní utkání je plné vyloučení, dalším z nich kdo si odpyká trest je hostující Vilém Burian (ČEB) 2 minutami za nedovolené bránění.

43:11
    Je tu přesilovka pro Mountfield Bedřich Kohler (ZLN) 2 min hákování.

36:29
    Hosté srovnávají počet na ledě, vyloučena za příliš mnoho hráčů byla lavička hostí, trest odpyká Jakub Marek.

35:10
    Tentokrát výhoda přesilové hry pro Mountfield. Martin Matějíček (ZLN) 2 min nedovolené bránění.

32:30
    Další vyloučení hostů, tentokrát je trestaným Jakub Langhammer dvěma minutami za sekání.

29:30
    Výhoda přesilové hry pro Zlín, Pavel Kašpařík (ČEB) 2 min za vysokou hůl.

25:06
    Vlach v šanci byl faulován, Zlín bude hrát přesilovku. Tomáš Mertl (ČEB) 2 min za podražení.

12:15
    Berani budou hrát oslabení, (ZLN) 2 min za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Roman Vlach.

4:53
    Milan Gulaš (ČEB) 2 min za nedovolené bránění.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 23. Veselý (Vlach, Melenovský), 51. Melenovský - 24. Langhammer (Gulaš), 45. Gulaš (Langhammer), 58. Langhammer (Šimánek)

Berani Zlín: Sedláček - Matějíček, Linhart, Míka, Galvas, Tesařík, Řezníček - Důras, Leška, Köhler - Holík, Čajánek, Kubiš - Melenovský, Roman Vlach, O. Veselý - Ondráček, Honejsek, Finsterle.
    Banes Motor České Budějovice: Kovář - Ptáček, Kranjc, J. Novák, Vydarený, Němeček, Mikuš - L. Květoň, Kašpařík, Šimánek - Gulaš, Langahammer, Burian - Kuchejda, Mertl, Sailer - R. Pšurný, Červený, Marek.

Rozhodčí: Vladimír Šindler, Robin Šír - Petr Blümel, Milan Kis