Poprad – Skalica 4:1 (kon.) | Nitra – Banská Bystrica 1:3 (kon.) | Trenčín – Martin 3:5 (kon.)
Zvolen – Košice 1:3 (kon.) | HC Slovan – Žilina 7:0 (kon.)
HK Poprad
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
HK Skalica
sk Pátek 13.01.2012, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

59:58
    Obojstranné vylúčenie. Skalica - Tibor Višňovský a Poprad - Ľubomír Vaic - obaja dve minúty za hrubosť.

59:58
    Ešte Skalica v šanci upraviť skóre, Kutálek si ťahal Melicherčíka na blafák do bekhendu, ale koncovka nebola dobrá!

56:10
    Poprad dal gól!
    ĽUBOMÍR VAIC si vynahradil dosiaľ jediný inkasovaný gól Popradu, v ktorom mal prsty! Škovira ho poslal do oslabovkového brejku a Vaic si Tomka vychutnal strelou ponad ľavé rameno. Asistencia Miroslav Škovira.

55:05
    Vylúčenie Poprad - Atte Pentikäinen - dve minúty za zovretie puku.

47:08
    Vaic už akciu prekombinoval a tá tak umiera na krásu. Zoči-voči brankárovi nevystrelil, ale poslal zadovku do druhej vlny Svitanovi, puk ušiel von z pásma.

40:00
    V bráne hostí zmena - Vlastimila Lakosila zastupuje Tomáš Tomek!

39:35
    MACEJ KUĽHA alias "dajce mi puk, ja už tam toho gola dajak šturim" - od mantinelu poslal bekhendom nahodenie na bránu, puk prepadol Lakosilovi cez lapačku! Bez asistencie.

35:29
    Vylúčenie Skalica - Jan Hruška - dve minúty za krosček.

31:00
    Krásna biliardová kombinácia Skalice, z ľavého kruhu k žrdi nastrelil prihrávku Obdržálek, Višňovský z prvej poslal pred bránu číhajúcemu Konečnému, gól z toho ale nepadol!

30:04
    Vylúčenie Poprad - Atte Pentikäinen - dve minúty za sekanie.

26:46
    Vylúčenie Skalica - Ondřej Šmach - dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

26:18
    Takáč si nakorčuľoval pred bránu, kľučka, sťahovačka, ešte posunutie a napokon mu puk ideálne nesadol a minul priestor brány!

23:28
    Suchému sa ešte puk nepodarilo vyhodiť, ale zachytil ho Koskinen, priťukol MARTINOVI KUĽHOVI, ktorý si prekorčuľoval do pásma a delovkou z kruhu nedal Lakosilovi šancu! Asistencia Joonas Peteri Koskinen.

21:29
    Vylúčenie Poprad - Atte Pentikäinen - dve minúty za nedovolené bránenie v hre.

18:40
    Vylúčenie Poprad - Štefan Fabian - dve minúty za hákovanie.

18:23
    Skalica dala gól!
    Expresná rozohrávka po pravom krídle na MICHALA KLEJNU, ktorý posielal pred bránu strelu na teč, a ten aj prišiel, no z hokejky domáceho hráča! Bez asistencie.

15:58
    Holovič sa dostal do sľubnej príležitosti, Melicherčík si ale jeho strelu našiel v lapačke.

10:51
    Pentikäinen ledabolo nastrelil z pravého kruhu švihom na bránu, puk sa odrazil od žŕdky Lakosilovej svätyne!

08:14
    Skalica v obrovskej šanci! Puk poskakoval pred bránkoviskom, Suchý ale zabojoval a odpálil ho spred Pálffyho!

07:47
    Vylúčenie Poprad - trest pre hráčsku lavicu - dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche.

07:04
    Vylúčenie Skalica - Tibor Višňovský - dve minúty za podrazenie.

02:26
    Lakosil si nedal pozor, odkryl priestor a strelu spoza pravého kruhu dopravil SAMUEL TAKÁČ za jeho chrbát! Asistencia Miroslav Škovira.

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 3. Takáč (Škovira), 24. Kuľha (Koskinen), 40. Kuľha, 57. Vaic (Škovira) - 19. Klejna

HK Poprad: Marcel Melicherčík - Pentikäinen, Suchý, D. Brejčák, Kovačevič, Fabian, Jáchym, D. Kramár - R. Rapáč, Koskinen, Kuľha - P. Svitana, Balán, Vaic - Škovira, A. Kroták, S. Takáč - Mir. Hlinka.
    HK Skalica: Lakosil (41. Tomek) - Vyrůbalík, Šmach, Jankovič, Kloz, Magušin, Jaborník, Gula - Pálffy, R. Školiak, J. Hruška - Obdržálek, Lušňák, T. Višňovský - Kutálek, Holovič, Šátek - Konečný, Klejna, Juraj Jurík ml.

Rozhodčí: Goga - Kacej, Smrek