Sparta – Liberec 6:4 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:3 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 0:2 (kon.)
Plzeň – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Kladno – Zlín 3:2 (kon.) | Třinec – Motor ČB 2:1 (po pr.)
HC Škoda Plzeň
4:3 (3:1, 0:0, 1:2)
HC Kometa Brno
Neděle 22.01.2012, 17:30Tipsport extraliga

57:50
    Lev (PLZ) na trestné lavici za sekání a Kometa se nadechuje k závěrečnému náporu.

56:04
    Velice nedobrovolně a s dávkou nespokojených průpovídek směrem k rozhodčím odchází na trestnou Zohorna (KOM) za sekání.

48:01
    Roman Erat (KOM) odchází na trestnou lavici za hákování.

39:18
    Milan Hruška (KOM) je vyloučen na dvě minuty za sekání a Plzeň hraje ve čtyřech proti třem.

38:34
    Dlouho jsme bez trestných minut nevydrželi, Radek Dlouhý (KOM) se provinil podražením.

35:36
    Tomáš Žižka (KOM) kompletuje penalty-hattrick, dnes potřetí usedá na trestnou lavici a znovu oslabuje svůj tým.

33:17
    Vyloučen indián Jaroslav Modrý (PLZ) za podražení a Kometa může pokračovat v honbě za druhou brankou.

29:51
    Po sérii ostrých zákroků v plzeňském útočném pásmu už na trestné sedí podruhé Tomáš Žižka (KOM).

28:51
    Divíška ve výborné šanci před Mazancem nedovoleně zpacifikoval Lev (PLZ) a už pyká na trestné lavici. Kometa se dostává do tempa a přesilovka by jí mohla pomoct ke snížení.

23:18
    Frolo (PLZ) a Balej (KOM) vyloučeni shodně na dvě minuty za vzájemnou potyčku. Hraje se 4 na 4.

19:43
    Hráči Komety se nám na trestné jen prohodili, tentokrát k trestoměřičům usedl explzeňský kapitán Tomáš Divišek (KOM).

17:42
    Tomáš Žižka (KOM) dostává menší trest za hákování a Plzeň hraje další přesilovku.

12:05
    Hosté si zahrají další přesilovku, Radek Duda (PLZ) si na dvě minuty jde odpočinout na trestnou lavici za podražení.

08:42
    Další dvouminutový trest pro Roberta Petrovického (KOM) za vysokou hůl.

03:46
    Plzeňské oslabení končí a za vteřinu bude následováno přesilovkou indiánů. Na trestnou lavici usedá Robert Petrovický (KOM) na dvě minuty za hákování.

01:47
    Jakub Koreis (KOM) dostává menší trest za hrubost a plzeňský navrátilec Frolo (PLZ) na dvě plus dvě minuty taktéž za hrubost. Následuje přesilovka Brna.

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 1. Vykoukal (Duda, Kovář), 1. Johnson (Straka, Hanzlík), 10. Vykoukal (Kovář, Duda), 52. Petruška (Marušák) - 19. Čermák (Dlouhý), 46. Vašíček (Holec, Erat), 56. Svoboda (Bičánek, Divíšek)

HC Škoda Plzeň: Mazanec - Frolo, Hanzlík, Marušák, Modrý, St. Pierre, Vykoukal - Duda, Dvořák, Johnson, Kovář, Kubalík, Lev, Petruška, Pitule, Pletka, Straka, Vostřák.
    HC Kometa Brno: Trvaj (od 1. minuty Hovi) - Bičánek, Hruška, Kováčik, Malec, Švrček, Vašíček, Žižka - Balej, Čermák, Divíšek, Dlouhý, Erat, Holec, Káňa, Koreis, Křivohlávek, Petrovický, Svoboda Jak., Svoboda T., Zohorna.

Rozhodčí: Šír, Turčan - Bláha, Kostka