Klatovy – Most 10:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Havířov – Šumperk 4:0 (kon.)
Frýdek-M. – Warriors Brno 5:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Královští lvi Hradec Králové
Pátek 17.02.2012, 18:00 • Kotlina • Liga juniorů

58:41
    Havlíčkův Brod udržel puk v rohu útočného pásma a hosté pykají dvěma minutami. Voženílek (HKR) potrestán za napadení.

54:29
    Za příliš mnoho hráčů pykají Havlíčkobrodští. Dvouminutový trest odpyká E. Novák (HBR).

52:00
    Havlíčkův Brod se bude 32 sekund bránit ve třech bruslařích. Za hrubost je vyloučen na 2 minuty Ambrož (HBR), který musel zatáhnout za záchrannou brzdu před gólmanem Dolejšem.

50:32
    Rebelové si komplikují situaci. Za podražení vyfasoval 2 minuty Jelínek (HBR).

47:09
    Za hrubost jsou vyloučeni Hlavatý (HKR) s Pecnem (HBR), kteří se do sebe pustili po odpískání v Dolejšově blízkosti.

46:15
    Na lavici hanby míří zcela po zásluze za ostrý zákrok u hrazení Jelínek (HBR), jenž si odsedí sekání.

32:37
    Gólman Dolejš předvedl další úspěšný zákrok a hodně nevybíravě a zbytečně do něj zajel jeden z útočníků Hradce Králové. Na 2 plus 2 minuty je vyloučen za hrubost Barbora (HKR), na brodské straně za stejný prohřešek obdržel 2 minuty Musil (HBR).

31:11
    Voženílek (HKR) zastavil za hranicí pravidel u mantinelu ujíždějícího Kubáta a dostal 2 minuty za držení protihráče. Hraje se 4 na 4.

30:58
    Křesťan (HBR) se provinil proti hokejovým pravidlům a odsedí si 2 minuty za hákování

02:24
    Prvním vyloučeným hráčem dnešního zápasu se stal Kubát (HBR) za hákování.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 29. Kubát (E. Novák, Dundáček), 49. Kubát - 7. Macháň (Pánek, Světlík)

BK Havlíčkův Brod: Dolejš (Zvolánek) - Vác. Němec (C), J. Musil (A), Ambrož, Pecen, Kříž, Křesťan - Jelínek, Zdražil (A), Kubát, E. Novák, Hynek, Račanský, J. Doležal, Dundáček, O. Doležal, Chlubna.
    Královští lvi Hradec Králové: Mahdal (Kolbaba) - Karlík, Voženílek, Bujňák (C), Pánek, Vaněk - Hlavatý, Filip, Wszolek, Barbora, Hradecký, Brida, Vlček, Macháň, Světlík, Zítka, Procházka, Nový.

Rozhodčí: Robert Čech - Václav Guth, David Rittich