Hlučín – Rosice 6:2 (kon.) | Uničov – Líšeň 1:0 (kon.) | Olomouc B – Brno jun. 2:0 (kon.)
Ostrava B – HFK Olomouc 1:2 (kon.) | Zábřeh – Slovácko B 5:2 (kon.)
FC Hlučín
6:2 (2:2)
FC Slovan Rosice
Neděle 13.05.2012, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga

79
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Tak to je kanonáda! Botonjič šel s HANUSEM sám na gólmana, prvně jmenovaný ještě přihrával a právě Hanus stanovuje rozdíl na čtyři góly - 6:2!

75
    Pátý gól zaznamenal střídající WLUDYKA, který uklidil do prázdné branky přihrávku od Mozola - 5:2!

62
    Po rohovém kopu vznikla před brankou skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval ČELŮSTKA a poslal míč za bezmocného Dolečka - 4:2!

51
    Domácí jdou opět do vedení po obdobné situaci. Centr do pokutového území našel HANUSE a ten hlavičkou dává třetí gól Hlučína - 3:2!

40
    Rosice právě vstřelily branku!
    Tak hosté se ještě do poločasu dočkali vyrovnávací branky! Přízemní střelou vše propálil rosický PŠIKAL - 2:2!

24
    A favorit duelu se posléze dostává také do vedení! Obrat ve skóre zajistil MUCHA, jenž šel sám na gólmana a nekompromisně zakončil - 2:1!

16
    Jenže uplynula pouze minuta od prvního gólu, domácí dostali možnost zahrávat rohový kop a na ten si naskočil COUFAL - 1:1! Začínáme od nuly.

15;
    O záchranu bojující Rosice se dostávají do vedení! Míč končí za zády Juráka poté, co se po centru prosadil MALATA - 0:1!

Michael Witassek

Branky: 16. Coufal, 24. Mucha, 51. Hanus, 62. Čelůstka, 75. Wludyka, 79. Hanus - 15. Malata, 40. Pšikal

Karty:   27. Botonjič (HLU) - 84. Pšikal (ROS)

FC Hlučín: Jurák - Coufal, Košnovský, Mucha, Mozol, Hanus, Botonjič (79. Supolík), Čelůstka, Ondrušík, Kincek (62. Wludyka), Koubek (36. Skřehot)
    FC Slovan Rosice: Doleček - Živný, Pšíkal, Dufek, Látal, Zifčák, Malata, Selinger (66. Podzemský), Krhút, Odehnal, Švarc