Getafe – Zaragoza 0:2 (kon.) | Levante – Ath. Bilbao 3:0 (kon.) | Real Madrid – Mallorca 4:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Granada 1:0 (kon.) | Espanyol – Sevilla 1:1 (kon.) | Malaga – Gijón 1:0 (kon.)
Villarreal – Atlético 0:1 (kon.) | Santander – Osasuna 2:4 (kon.)
Real Madrid
4:1 (2:0)
RCD Mallorca
Neděle 13.05.2012, 20:00Španělská LaLiga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Vítejte u posledního kola LaLigy,
    dnes večer se bude s jistotou na Santiago Bernabeua předávat pohár domácímu Realu Madrid. Bílý balet si tuto korunovaci bude určitě chtít zpříjemnit vítězstvím proti týmu RCD Mallorca. Pokud se jim to podaří, dosáhnou hranice 100 bodů. Madridští se také mohou pyšnit skvělým útokem. Za 37 utkání Real nastřílel neuvěřitelných 117 branek! Budeme sledovat soubojů týmů hrajících ve skvělé formě. Z posledních 5 utkání Real Madrid – 5 výher, Mallorca – 4 výhry a 1 porážka. Díky tomu dnes budou hosté bojovat o Evropskou ligu. Před dnešním zápasem je Mallorca na posledním postupovém místě, ale buď musí bodovat sami a nebo doufat že ztratí sedmé Levante. Můj tip je však vítězství Realu 3:0.

1

2'
    Real Madrid má balón na svých kopačkách a zatím si pohrává.

6'
    Před vápnem Mallorcy byl faulován Khedira a to je práce pro Cristiana Ronalda.

6'
    Trefil však jen zeď.

7'
    Ale gól nakonec není uznán. Gonzálo Higuaín stál v ofsajdu.

8'
    Další útok domácích zakončoval Khedira, ale skvělý zákrok Adána.

10'
    Omlouvám se za zpoždění onlajnu - technické problémy. Už to snad bude v pořádku.

11'
    Jak jinak než míč na kopačkách Realu Madrid.

13'
    Mallorca dobře kryje střed hřiště. Real ale nikam nespěchá a hraje trpělivě.

13'
    Na pravé straně centroval Benzema do vápna, ale míč až na Ronalda nedoletěl.

14'
    Arbeloa nejprve špatnou přihrávkou odevzdal balon na útočné polovině, poté co chtěl získat zpátky se dopustil faulu.

15'
    Centr do vápna kde byl Benzema se krásně nesl, ale domácí útočník nezpracoval dobře.

16'
    Kombinace baletu ve vápně. Nakonec pálil Ramos, ale trefil jen bránícího hráče.

17'
    Souhra Benzemy a Higuaína ztroskotala když chtěl argentinský střelec vypálit.

18'
    Na volné levé křídlo dostal balón Ronaldo. Běžel s míčem do vápna a chtěl překvapit Aouateho, ale přestřelil.

19'
    Real právě vstřelil branku!
    Je snad nutné psát kdo vstřelil branku? Ano je to CRISTIANO RONALDO. Marcelo si udělal výlet do útoku a nacentroval volný míč do vápna. Tam nejvýše vyskočil portugalský útočník a dostává Real do vedení.

21'
    Mallorca však zbraně neskládá. Vystřelil Cendrós ale Ramos lehl do dráhy střely.

23'
    No a je to o dvě branky! Domácí útočnícic zcela rozebrali hostující obranu. Higuaín pak ve vápně našel KARIMA BENZEMU a ten střelou do dolního rohu rozvlnil síť.

25'
    A hosté měli možnost snížit. Na pravé straně se uvolnil Perreira a kroutil míč na vzdálenější tyč. Branku však netrefil.

26'
    Mallorca předvedla pěknou kombinaci na jejímž konci byl Pigas. Zakončoval vysoký balon z voleje a ten si Casillas pohlídal.

29'
    No hodně pozvolná kombinace Madridu na polovině Mallorcy končí nepovedenou střelou Ronalda.

31'
    Higuaín napadal tak moc, že se dopustil útočného faulu. Hrají hosté.

33'
    Rychlý´útok Realu ukončil centrem Arbeloa. Míč proletěl vápnem bez dotyku hráče. Domácí se hlavně dožadovali penalty když byl atakován Benzema.

34'
    Casillas teď musel rychle vyběhnout proti přihrávce na Pigase a odkopnout balon do zámezí.

36'
    Snad poprvé v zápase mají na kopačkách déle míč hosté. Do žádně šance se však nemohou dostat.

38'
    Madridští získali rohový kop a jsou v tlaku, nakonec hlavička Higuaína nemíří mezi tři tyče.

39'
    Teď rohový kop i na druhé straně. Centrovaný míč srazil Arbeloa.

40'
    Souhra Ronalda s Benzemou přinesla Realu dvě šance. Nejprve vypálil Benzema míč Aouate vyrazil a Ronaldo ještě spěchal dorazit balon do brány a málem se mu to povedlo, jenže byl ve velkém úhlu.

43'
    Higuaínovi se míč svezl po kopačce. Jeho centr je nepřesný.

44'
    A José Mourinho připravil první střídání. Albiol nahrazuje Arbelou.

44'
    Ronaldo byl faulován a to je volný kop pro Madrid.

45'
    Alonso nacentroval míč do vápna, ale nikdo z domácích nevyskočil dostatečně vysoko.

46'
    V tomto poločase asi poslední akce. Ronaldo byl opět faulován a teď bude sám ohrožovat branku Mallorcy. Nastavuje se 1 minuta.

HT
    Real Madrid dominuje a ovládá celý zápas. Měl několik velkých šancí a dokázal dvě proměnit. Uvidíme co se stane ještě v tom posledním poločase této sezóny.

46

45'
    Do druhého poločasu nastupuje Alfaro místo Perreiry.

47'
    Real obléhá vápno Mallorcy, ale zatím se jim nedaří najít skulinku v obraně.

48'
    Pina trochu vystrašil Casillase, ale ten chytá.

49'
    A je definitivně rozhodnuto. Higuaín našel narážečkou MESUTA ÖZILA a ten krásným lobem uklidil míč k levé tyči. Krásná technická střela.

52'
    Mallorca právě vstřelila branku!
    Víctor získal míč a ihned pelášil k bráně Realu. Poté chytře před vápnem posunul na GONZALA CASTRA a ten poslal míč do šibenice. Tak přeci jen naděje pro Mallorcu.

54'
    Druhé střídání hostů. Bigase nahradí Tissone.

54'
    Ke střele se málem dostal Castro, ale obrana Madridu byla tentokrát pevná.

56'
    Mallorca jakoby politá živou vodou. Posílají často míč do vápna, ale zatím tím Realu nedělají problémy.

58'
    Volný kop pro Real. Ronaldo byl faulován.

58'
    No a pro odražený míč si sběhl Marcelo. Poté poslal centr zpět do vápna na MESUTA ÖZILA a ten poslal míč krásně do protisměru Aouatemu a dává dnes svůj druhý gól.

60'
    Krásná souhra Realu Madrid málem skončila opět gólem. Ronaldo vymyslel geniální přihrávku a Higuaín hledal na druhé tyči Özila, který by doklepával do prázdné branky. Pro hosty tam stál naštěstí Chico a odkopl balon před jistým gólem.

62'
    Pepe si zahrával s míčem ve vápně, ale nakonec byl odpískán faul a dopadlo to pro domácí dobře. Navíc žlutou kartu za protesty dostává Castro.

64'
    Je sympatické že se Mallorca snaží skórovat. Pro ně to musí být psychicky těžký zápas.

65'
    Jenže když se Mallorce naskytne šance vystřelit tak tam stojí Ramos a celou situaci vyřeší. Teď chtěl vystřelit Pina.

67'
    Ze hřiště odchází za potlesku na otevřené scéně a "standing ovation" Higuaín. Přichází Di María.

69'
    Mallorca se nachvilku nastěhovala na půlku Realu. Vybojovali roh, ale ani teď si žádnou šanci nepřipravili.

72'
    Čerstvý Di Mária svým presinkem vybojoval rohový kop pro Real.

73'
    Bílý balet nedokázal tento roh využít. Ale pořád hrají s míčem na kopačkách.

75'
    Santiagem Bernabeu se ozívají oslavné chorály.

76'
    Ronaldo předvedl něco ze svého umění. Obehrál si obránce a poté hledal své spoluhráče před brankou. Přihrávku však obrana zblokovala.

76'
    A poslední střídání Realu Madrid. Coentrao nahradil Marcela na levém kraji obrany.

78'
    Ozil se krásně uvolnil u pravé postranní čáře a pak našel Ronalda, ten se nakonec ke střele nedostal.

79'
    Krásná rána Di Marii vystrašila Aouateho! Z dobrých třiceti metrů se Di Maria napřáhl a nasměroval míč k tyči. Výborný zákrok a krásná střela.

81'
    I Raul Albiol vystřelil z pěkné vzdálenosti. Střela letěla mezi tři tyče, ale i s touto si hostující brankář poradil.

82'
    Hostujícího brankáře chytla křeč do levé nohy a je ošetřován. Dokonce vystřídán. Aouateho nahrazuje v brance Calatayud.

83'
    Celkem dobrou střelou se blýskl Castro, ale přeci jen chtělo by to více přesnosti.

85'
    Santiago Bernabeu už slaví titul a arénou obíhá mexická vlna.

87'
    Ronaldo měl další šanci přidat ještě jeden gól. Dostal balon na levou stranu a dostal se až do vápna. Střelou trefil obránce a míč jde na roh.

88'
    Je vidět jak si hráči užívají poslední sekundy letošní sezony na trávníku. Hlavně domácí s pocitem mistrů španělské LaLigy.

90'
    Míč na kopačkách Realu Madrid a nedivil bych se kdyby ho soupeři do konce zápasu nepůjčili.

90+1'
    A nad rámec se budou hrát 2 minuty.

90+2'
    Ještě vystřelil z dálky Castro, ale to už čekáme na závěrečný hvizd.

FT
    A je konec. Viděli jsme krásný zápas s několika góly. Korunovace králů letošní sezóny bude pro Real ještě o něco příjemnější. Madrid získal v letošní sezoně 100 bodů a nastřílel 121 branek. Dnes se dvakrát trefil Özil jednou Ronaldo a Benzema. Z hostů jen Castro.

MISTREM ŠPANĚLSKÉ LA LIGY SE PRO SEZONU 2011/2012 STÁVÁ REAL MADRID! (21:52:40)