Auxerre – Montpellier 1:2 (kon.) | Évian TG – Brest 0:1 (kon.) | Lille – Nancy 4:1 (kon.)
Lorient – PSG 1:2 (kon.) | Lyon – Nice 3:4 (kon.) | Rennes – Dijon 5:0 (kon.)
Saint-Étienne – Bordeaux 2:3 (kon.) | Sochaux – Marseille 1:0 (kon.) | Toulouse – Ajaccio 0:2 (kon.)
Valenciennes – Caen 3:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:3 (1:2)
Girondins Bordeaux
Neděle 20.05.2012, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Zápas skončil těsným vítězstvím Girondins Bordeaux, které po velmi napínavém souboji vybojovalo 3 body a zárověn i účast v předkole Evropské ligy.
    Já se s Vámi tímto loučím a přeji pěkný zbytek večera! (22:50:28)

90
    Cheick Diabate dostal žlutou kartu za faul.

90
    Rozhodčí Antony Gautier nastavuje 2 minuty.

88
    Saint-Étienne rozehraje rohový kop.

86
    Saint-Étienne dostává soupeře pod tlak, Girondins Bordeaux v posledních minutách pouze brání.

84
    Byl odpískán ofsajd, v něm se ocitl Cheick Diabate. Mohla z toho být zajímavá akce.

80
    Saint-Étienne naposled střídá, odchází Loic Perrin, přichází Albin Ebondo.

81
    Girondins Bordeaux střídá, odchází Yoan Gouffran, místo něj si zahraje Henri Saivet.

78
    Saint-Étienne u míče, jeho akce však končí pouze odkopem od brány Girondins Bordeaux.

75
    Bakary Sako se dostal ke střele po protiútoku Bordeaux, jeho střelu však brankář Ruffier bez větších obtíží chytá.

74
    Saint-Étienne opět střídá, ze hřiště odchází Max-Alain Gradel, místo něj příjde Pongolle.

71
    Saint-Étienne střídá, odešel Fabien Lemoine, nahradil ho Laurent Batlles.

70
    Yoan Gouffran v další dobré střelecké příležitosti, tu však zblokovala pozorná obrana.

68
    Bordeaux právě vstřelilo branku!

YOAN GOUFFRAN po pěkné nahrávce do běhu a dobré individuální akci překonal tvrdou a přesnou střelou brankáře Ruffiera a posílá Bordeaux do vedení.

67
    Fabien Lemoine dostal za faul žlutou kartu.

66
    Fabien Lemoine u střely, ta však nemohla ohrozit branku Bordeaux.

63
    Míč mají na kopačkách domácí hráči, zahajují další útočnou akci.

61
    Bordeaux rozehraje rohový kop.

Tomáš Egri

Branky: 19. Josuha Guilavogui, 49. Pierre-Emerick Aubameyang - 23. Cheick Diabate, 29. Cheick Diabate, 68. Yoan Gouffran

Karty:   20. Josuha Guilavogui (SET), 67. Fabien Lemoine (SET) - 45. Mariano (BOR), 90. Cheick Diabate (BOR)

AS Saint-Étienne: Ruffier - Ghoulam, Mignot, Marchal, Perrin - Lemoine, Clement, Guilavogui - Sako, Gradel - Aubameyang
    Girondins Bordeaux: Carrasso - Mariano, Sane, Planus, Ciani, Tremoulinas - Plasil, N'Guemo, Obraniak - Gouffran, Diabate

Rozhodčí: Antony Gautier