Ružomberok – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Nitra – Trnava 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Žilina 0:2 (kon.)
Košice – Senica 0:0 (kon.) | Prešov – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 2:3 (kon.)
FC Tatran Prešov
2:1 (0:1)
ŠK Slovan Bratislava
sk Neděle 20.05.2012, 17:30Niké liga

V druhom polčase sme videli pekný výkon domáceho tímu, ktorý otočil z 0:1 na 2:1 po góloch Matúša Marcina a Petra Petráša. Slovan tak končí po tomto ročníku na 3 mieste a kvalifikoval sa aspoň do predkola Európskej ligy. Titul získala MŠK ŽILINA, ktorej v mene našich onlajnov srdečne gratulujem. Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dnešného dňa. Už o 9 minút začína finálový zápas MS medzi RUSKOM a SLOVENSKOM. Verme všetci vo výhru našich hráčov! SLOVENSKO DO TOHO!! (19:22:45)

90+2
    Domáci mali ešte poslednú príležitosť na vyrovnanie po Kováčovom odkope ale hlavný arbiter zápas ukončil o pár sekúnd skôr.

90+1
    V Dunajskej Strede sa už dohral zápas a možeme povedať s istotou, že ŽILINA SA STÁVA MAJSTROM CORGOŇ LIGY V ROČNÍKU 2011/2012!

90
    Nadstavený čas 2 minúty

90
    Piliev si chcel vypýtať faul ale hlavný arbiter Vnuk nepíska.

88
    Pekný center Grendela z rohového kopu, Diviš pekne zasiahol a vyboxoval loptu z pokutového územia.

87
    Erik Grendel potiahol loptu spätnou prihrávkou našiel Niku Pilieva a ten z veľkej vzdialenosti prestrelil domácu bránu. Medzitým Ružomberok zvýšil na 2:0.

87
    Hruška zahrával rohový kop, domáca obrana odvrátila.

86
    Jozef Dolný mal veľa priestoru a mohol si potiahnuť loptu, zvolil však variantu nacentrovať a to sa mu nevyplatilo.

85
    Skóre na ostatných ihriskách sa znova menilo. Žilina vyhráva už 0:2 a tak s najväčšou pravdepodobnosťou získa titul a Trenčín dokázal otočiť z 2:0 na 2:3.

84
    Rafael Torres si potiahol loptu a sám si prešiel cez obranu ale Kováčovu bránu trestuhodne prestrelil.

83
    Jánošik na Pilieva, Petráš však dokázal odkopnúť loptu od Divišovej svätyne. Erik Grendel povzbudzuje svojich hráčov v záverečných minútach.

81
    Medzitým sa skóre menilo aj v Nitre, kde Trnava zvýšila svoj náskok už na 2 góly. V Prešova posiela Had pekný center do pokutového územia, Diviš vytiahol akrobatický zákrok.

80
    Szarka nastrelil len Petra Leška a vybojoval aspoň 6 rohový kop pre hostí.

79
    Jozef Dolný a jeho nepresná strela na konci 79 minúty.

78
    Katona v blízkosti brány, takmer našiel Hrušku ale Jánošik v poslednej chvíli odkopol loptu na rohový kop.

77
    Grendel krásnou tvrdou strelou ohrozil Diviša. Nika Piliev už nezvládol doraziť.

77
    Rohový kop Slovana, domáci bezproblémovo poslali loptu preč od svojej brány.

75
    Grendel skúša vysunúť Szarku, ten sa dopustil faulu a rozhodca prisudzuje loptu domácim.