Meul se natahoval, ale na střelu VAN BRAKELA byl krátký.

Přímý kop pro Den Bosch, který může snížit.

Hráči Tilburgu útočí, tedy spíše udržují balón daleko od své branky.

90
    Ještě jedno střídání domácích. Höcher uvolní místo Akouilimu.

90
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby. Hráči Den Bosche se sice snaží, ale jen těžko se dostanou do šance.

87
    Misidjan chtěl penaltu, ale vidí žlutou kartu.

86
    Domácí tým stále na míči a hraje před Begoisem.

85
    Tilburg nikam nespěchá, hlavně se snaží neztratit míč.

85
    Meul rozehrává míč od své branky.

84
    Hosté sice mají míč na kopačkách, ale na vstřelení dvou branek mají maximálně deset minut hry.

82
    Willem II právě vstřelil branku!
    A je zřejmě rozhodnuto. JENS PODEVIJN stál na konci povedené kombinace a zvyšuje přesnou střelou na 2:0.

Hráči jsou zpět na hřišti, snad se tedy bude pokračovat.

Hráči odchází do šaten, uvidíme, co bude následovat.

81
    Rozhodčí na chvíli přerušují hru, protože to vypadá, že v ochozech probíhá válka fanoušků, včetně pyrotechniky.