Auxerre – Montpellier 1:2 (kon.) | Évian TG – Brest 0:1 (kon.) | Lille – Nancy 4:1 (kon.)
Lorient – PSG 1:2 (kon.) | Lyon – Nice 3:4 (kon.) | Rennes – Dijon 5:0 (kon.)
Saint-Étienne – Bordeaux 2:3 (kon.) | Sochaux – Marseille 1:0 (kon.) | Toulouse – Ajaccio 0:2 (kon.)
Valenciennes – Caen 3:1 (kon.)
Toulouse FC
0:2 (0:2)
AC Ajaccio
Neděle 20.05.2012, 21:00 • Stadion Municipal • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Zápas je tímto skončen, pro Ajaccio velmi důležité vítězství. Po celou dobu zápasu byli hosté lepší a nebezpečnější, vítězství si tak zcela zaslouží. Pro dnešek vše a příště napočtenou. (22:48:56)

90
    Míč je na obranné polovině domácích, už se jen dohrává, zápas je rozhodnutý.

90
    Centr domácích byl až příliš dlouhý, bude se vykopávat od branky Ochochi.

89
    Odpískán útočný faul domácích, provinil se Aurier.

89
    Yedder teď předvedl svojí ránu, Ochoa ale připravený.

87
    Toulouse to zkouší po křídlech, ale stále se nedaří. Za zákrok na domácího útočníka v pokutovém území se penalta nepíská.

86
    Nepřesný centr domácích z levé strany překvapil svou trajektorií všechny na hřišti a nechybělo mnoho a mohl skončit za zády Ahamady.

85
    Do konce zápasu schází 5 minut, hosté jsou blízko pro sezonu možná nejdůležitějším třem bodům.

83
    Domácí se teď po dlouhé době dostali do zakončení, hlavičku Buluta ale skvěle vykryl Ochoa.

A poslední střídání. Za hosty je stažen dnes velmi aktivní Eduardo, na jeho místo přichází Lasne.

Dvougólového střelce a jediného střelce utkání střídá Ilan.

Tiberi vystřídal Andreho .

Za domácí střídá Rodrigues místo Reggatina.

78
    Ajaccio je třeba pochválit za vynikající obrannou činnost, jenž předvádí po dobu celého zápasu, a to i na začátku druhé půle, kdy domácí byli velmi aktivní.

77
    Balon drží domácí na útočné polovině, tlak si ale vytvořit nedokáží.

75
    Omlouvám se za technické potíže, které mě na malý moment odstřihly od přenosu. Stav je ale stejný, domácí musí v závěru pořádně zatlačit.