Týmy (ženy) (kon.) | Týmy (muži) (kon.)
Týmy (ženy)

Pátek 03.08.2012, 11:00Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

Třetí set souboje JIang(HKG) a Li(AUT) končí výsledkem 11:6 pro hráčku z Hong Kongu, která tak svojí zemi získává poslední potřebný bod k postupu do čtvrtfinále. S olympijským turnajem se naopak loučí rakouské hráčky.

Domácí hráčky se do čtvrtfinále nepodívají, když suveréním způsobem(11:2, 11:7, 11:3) ovládla dvojice Ri, Kim i čtyřhru a přidala tak postupový bod k předchozím dvěma.

Byli jsme svědky velmi rychlé třetí sady(11:2), která rozhodla, že na konto si další bod připíší stolní tenistky z Hong Kongu. Ty se ujímají vedení 2:1 na zápasy a jsou tak o krůček blíže postupu mezi nejlepších 8.

Dalším týmem, kterým se podívá do čtvrtfinále budou Němky, když přehrály v závěrečné čtyřhře Australanky 3:1 na sety(11:6, 9:11, 12:10, 12:10) a celkovým skóre 3:0 na zápasy.

Severní Korea se ujímá vedení 2:0 na zápasy, když i ve třetím setu(11:7) dokázala Kim zvítězit. Nyní nás čeká čtyřhra.

První bod Rakousku přinesla Soljaová, když svoji hong kongskou soupeřku porazila jednoznačně 3:0 na sety(11:4, 11:8, 13:11).

Do třetice si s Australankou Lay totožným skóre 11:7 jako v obou předchozích setech poradila Němka We a získává tak pro svoji zemi druhý bod.

Máme tu prvního postupujícího. Po setech 11:4, 11:7, 11:2 ve čtyřhře a celkově 3:0 na zápasy se jím stávají hráči Nizozemska.

Zcela jistě nejdramatičtější zápas dnešního dne je u konce. Tie(HKG) v něm přehrála Liu(AUT) 7:11, 11:7, 4:11, 11:6, 15:13. Hong Kong tak získává svůj první bod.

Jednoznačně za postupem míří nizozemské hráčky, když i ve třetím setu(11:2) potvrdila svoji dominanci Li Jie, která tak smetla svoji egyptskou soupeřku 3:0 na sety. Nizozemí má již dvoubodový náskok.

Německo získává první bod, když si ve čtvrtém setu poradila Ivancanová s Australankou Miao 11:8. Celkově tak vítězí 3:1 na sety.

Máme tu první dohraný zápas. Jak i ve dvou předcházejících, nedala ani ve třetí sadě Li Jiao své soupeřce nejmenší šanci a vyprovodila ji během třech setů 11:6, 11:6, 11:4. Toto utkání trvalo přesně 15 minut. Nizozemí se tak dostává do vedení 1:0 na zápasy.

Také ve třetím setu vítězí singapurská reprezentantka Feng poměrem 11:6, celkově tedy 3:0 na sety a posílá svoji zemi do čtvrtfinále. Pro polské hráčky Olympijský turnaj končí. To je z první série zápasů vše, s dalšími přenosy se opět přihlásím v 15:30. Prozatím na shledanou.

Třetí sadu tohoto duelu získávají v poměru 11:9 singapurské hráčky a s celkovým skóre 3:0 na sety získávají pro svoji zemi druhý bod. Průběžný tedy Singapur vede 2:1 na zápasy.

Třetím postupujícím se stává Čína, která ve třetí sadě přehrála Brazílii v poměru 11:8, celkově 3:0 na sety a taktéž 3:0 na zápasy.

I druhý postupující je z Asie. Čtyřhru se skóre 11:5, 11:5, 11:6 ovládly Korejky Park a Kim a vybojovali pro svoji zemi třetí bod, který znamená postupu do další fáze turnaje. Brazilky se naopak s turnajem loučí.

A máme tu prvního postupujícího do čtvrtfinále. Třetí set čtyřhry v podobě 11:1, celkově 3:0 na sety a tím pádem i celý zápas ovládly stolní tenistky Japonska! Američanky se tak loučí s Olympijským turnajem již po prvním kole.

Singapur srovnává celkové skóre na 1:1, když třetí sadu v poměru 11:6 získává stolní tenistka Wang. Skóre na sety tedy bylo jednoznačné 3:0.

Utkání mezi Číňankou Guo a Španělkou Ramirézovou je taktéž dokončeno. Třetí sadu 11:8, tím pádem i celý zápas získává čísnká hráčka Guo. Pro svoji zemi tak získává cenný druhý bod.

A máme tu konec pětisetového dramatu mezi Feng(SIN) - Li(POL), ve kterém byla nakonec šťastnější polská reprezentantka, která získala pátou sadu 11:8. Polsko si tak připisuje první bod.

U druhý duel mezi USA a Japonskem má svoji vítězku, po setech 11:9, 11:5 a 11:3 získává pro mezi vycházejícího slunce 2 bod Hirano.

2 zápas mezi Brazílií a Jižní Koreou je taktéž dohrán. Seok(KOR) ve třetím setu zvítězila v poměru 11:8 a získala tak pro svou zemi druhý bod.

Vysoce favorizovaná Čína má již také první bod, když ho ve třetím setu získala Li poměrem 14:12, celkově 3:0 na sety.

Hotovo je i v duelu mezi Hsing(USA) a Fukuhara(JPN), když Japonka vyhrála třetí sadu v poměru 11:7 a ovládla tak celý zápas 3:0 na sety.

Některé zápasy se pochopitelně odehrávají rychleji, třetí set mezi Kumaharaovou(BRA) a Kim(KOR) skončil se skóre 6:11, Kim tím pádem ukončuje zápas a získává pro Jižní Koreu první bod.