Týmy (muži)

Pátek 03.08.2012, 20:00Olympijské hry - Stolní tenis
Sledujte:¨

Německo nakonec postupuje do čtvrtinále!

Známe tři ze čtyř postupujících do čtvrtfinále! Portugalci to také zvládli již po třech zápasech, když jim k tomu pomohla neomylná čtyřhra!

Tak Němec Ovčarov vše zvládl a srovnává po výhře 3:2 na sety stav duelu mezi Švédskem a Německem na 1:1!

Stejně tak je u konce čtyřhra mezi Brazílií a Hong Kongem, Asiaté postupují po výhře 3:0!

Gardos s Chenem dotáhli zápas k výhře a Rakousko je tak po vítězství 3:0 na zápasy prvním postupujícím do čtvrtfinále!

Portugalec Monteiro zvládl čtvrtý set a získává pro Portugalsko v souboji s Velkou Británií druhý bod!

Schlager ukončil zápas se Salehem nejrychlejším možným způsobem a posílá na stranu Rakouska druhý bod!

Brazilský Monteiro se ve třetí setu držel, ale na Tanga neměl. Hong Kong vede 2:0 na zápasy!

Všechny čtyři dvojice mají za sebou úvodní zápas. Ten dokázal dotáhnout k vítězství také Portugalec Freitas! Čtvrtý set vyhrál 11:8.

Persson si sice třetím setem trochu zkomplikoval situaci, ale i tu zvládl a získává pro severský národ první bod!

Chen ukončuje zápas proti La Shinovi výhrou 11:5 ve čtvrtém setu a získává tak pro Rakousko první bod!

A právě Jiang zajišťuje pro Hong Kong první bod v boji proti Brazílii!

Nejvyrovnanější první set se odehrál mezi Freitasem a Drinkhallem. Domácím divákům udělal velkou radost právě Drinkhall, který dotáhl set k výhře stavem 15:13!