Příbram – Mladá Boleslav 1:1 (kon.) | Slovácko – Sparta 1:4 (kon.) | Plzeň – Brno 2:3 (kon.)
Hr. Králové – Jihlava 1:1 (kon.)
1.FC Slovácko
1:4 (1:3)
AC Sparta Praha
Neděle 12.08.2012, 17:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • Gambrinus liga

Slovácko podlehlo potřetí a to ze Spartou 1:4. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase, který hráči Slovácka prohráli 1:3. ve druhém poločase navýšil skore z penalty Kadlec. Ve zbývajícím čase již obě dvě mužstva nevytvořila žadnou vážnou situaci. (18:50:36)

90
    Rozhodčí Příhoda bude nastavovat dvě minuty.

90
    Trousil v pokutovém území hlavičkoval na zadní tyč, kde stál Kovář, který hlavičkoval mimo branku.

89
    Hušbauer zahrál roh na Grajciara, jeho střela byla nepřesná.

86
    Žlutou kartu viděl domácí Kerbr.

86
    Poslední střídání Sparty. Dolů Skalák, nahoru Hybš.

84
    Dnešní utkání sleduje 6632 diváků.

83
    Valenta zahrál centr do pokutového území ovšem bez vytvoření šance.

81
    Střídání v celku Sparty. Ze hřiště odešel Pavelka a nahradil jej Grajciar.

78
    Došek viděl žlutou kartu po faulu na Jarošíka.

75
    Sparta střídá. Ze hřiště odešel Kadlec a nahradil jej Holek.

73
    Kovář si posunul míč na střed velkého vápna a zakončil samostatnou akci střelou těsně vedle tyče Vaclíka.

72
    V těchto chvílích se hraje fotbal mezi pokutovými územími, bez šancí.

67
    Kubáň hodil dlouhý aut do pokutového území Sparty, Došek prodloužil jej do náruče Vaclíka.

64
    Valenta zahrál rohový kop, ovšem hráči Slovácka bránu Sparty neohrozili.

61
    Třetí střídání Slovácka. Volešáka nahradil Kerbr.

60
    Valenta zahrával volný přímý kop,ale sparťané situaci ubránili.

58
    Na Kunclův centr nedoskočil Volešák.

Tomáš Kučera

Branky: 23. Trousil (Volešák) – 7. Pavelka (Kadeřábek), 13. Balaj (Vidlička), 42. Hušbauer (Pavelka), 50. Kadlec (Kadeřábek) (pen.)

Karty:   28. Kuncl (SLO), 49. Kubáň (SLO), 78. Došek (SLO), 86. kerbr (SLO) – 51. Kadlec (SPA)

1.FC Slovácko: Melichárek - Kubáň, Trousil, Košút, Kuncl - Martykán, Valenta, Daníček, Volešák, Lukáš - Došek
    AC Sparta Praha: Vaclík - Vidlička, Švejdík, Jarošík, Pamič - Kadeřábek, Pavelka, Hušbauer, Skalák - Kadlec, Balaj

Rozhodčí: R. Příhoda - J. Moláček, J. Jiřík