Olomouc B – Hulín 2:0 (kon.) | Uničov – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Rosice – Hlučín 0:0 (kon.)
Slovácko B – Prostějov 2:3 (kon.) | Zlín B – Orlová 0:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
2:3 (2:2)
1. SK Prostějov
Neděle 12.08.2012, 10:15 • Bělinka • Moravskoslezská fotbalová liga

Slovácko na úvod nové sezony prohrálo s Prostějovem 2:3. Druhý poločas kvalitativně navázal na poločas první. Ve druhém poločase si více šancí vypracovali hráči Prostějova. O osudu utkání rozhodla chyba brankáře Heči, po které vsřelil rozhodující branku Zatloukal. Po třetí brance ještě hosté mohli několikrát zvýšit svoje vedení, ale buď jim stál v cestě brankář Heča nebo branku přestřelili. (12:12:47)

90+2
    Žlutou kartu viděl ještě Mikulica.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 183 diváků.

90
    Rozhodčí Duda bude nastavovat dvě minuty.

90
    Poslední střídání v sestavě hostů. Svozil nahoru, Papoušek dolů.

89
    Na konci zápasu vybojoval pro hosty Hirsch rohový kop. Kazár centroval opět do rukavic Heči.

87
    Žlutou kartu viděl hostující Kazár.

86
    Pojištovací čtvrtou branku měl na kopačce Papoušek, ale nedal.

84
    Hosté podnikli rychlý protiútok. Zelenka vysunul Machálka a na poslední chvíli obranným zákrokem zasahoval Kolínek.

83
    Svízela centroval míč jen k brankáři Burešovi.

81
    Prostějov vybojoval rohový kop. Kazárův centr mířil do rukavic Heči.

79
    Druhé střídání hostů. Ze hřiště odstoupil Zatloukal, kterého vyměnil Dostál.

79
    Dalekonosnou skákavou střelu vystřelil Pavlik, brankář Heča byl připravený.

77
    Zatloukal našel zeptnou přihrávkou na malém vápně Hirschše, který zakončil akci vedle branky Heči.

75
    Krejčíř hodil dlouhý aut až do pokutového území Slovácka, kde si míč špatně zpracoval Machálek a připavil se o možnost zakončit rozvíjející akci.

70
    Prostějov zahrával dva rohy za sebou. Obzvláště druhý roh byl nebezpečný. Kazar našel hlavu Zatloukala, jeho hlavičku reflexivním zásahem vyrazil brankář Heča.

69
    Mikulica špatnou rozehrávkou namazal Zatloukalovi. Brankář Heča byl venku z branky. Zatloukalovu střelu musel vyrazit konečky prstů na rohový kop.