Genk – Lokeren 1:0 (kon.) | Gent – Leuven 1:1 (kon.) | Cercle Brugge – Anderlecht 0:3 (kon.)
KAA Gent
1:1 (1:1)
Oud-Heverlee Leuven
Neděle 12.08.2012, 18:00Belgická Jupiler Pro League

To je dnes ode mě vše, přeji příjemný zbytek víkendu a u dalších on-line zápasů na počtenou. (19:59:42)

A je dobojováno! Dnešní utkání nakonec končí překvapivým výsledkem 1:1. Leuven se ujal vedení hned v první minutě utkání a následně se snažil převážně bránit a vyrážet do rychlých protiútoků. Gentu se ale podařilo z mnoha útoků vyrovnat již v první půli, ve druhé se hra přelévala především ze strany na stranu, ale více aktivním týmem byli domácí, který ani z občasného velkého tlaku nedokázali vstřelit vítězný gól.

90+5
    De Smet trefuje ze standardní situace pouze zeď.

90+4
    Gent bude zahrávat volný přímý kop ze vzdálenosti 25 metrů od branky Leuvenu.

90+3
    Domácí obránci odklidili centr pouze před šestnáctku na nohu Brigna, který z voleje vysoko přestřeluje branku Gentu.

90+2
    Leuven bude zahrávat rohový kop.

90+1
    Rozhodčí Colemonts nastaví ve druhém poločase 4 minuty.

90
    Domácí naposledy střídají. Odchází Kola, přichází Raman.

90
    Střela Ngoloka skončila daleko vedle branky domácích.

89
    Leuven bude zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.

88
    Nepřesný centr Ngoloka skončil až v zámezí. Míč zpátky do hry uvede brankář domácích Padt.

87
    Druhé střídání na straně Gentu. Odešel Conté, na hřiště se podívá De Smet.

86
    Centr do šestnáctky stahuje bezpečně ze vzduchu brankář Bailly.

85
    Gent bude zahrávat rohový kop.

84
    Centry nyní létaly na polovině Leuvenu ze strany na stranu, žádný z nich ale nenašel nikoho z domácích hráčů ve vápně.

83
    Gent je nyní již několik minut usazený na polovině hostů.

81
    Žlutou kartu na straně Gentu nyní vidí za faul u postranní lajny střídající Arbeitman.

Dominik Rejthar

Branky: 26. Wallace - 1. Sawaneh

Karty:   54. Van Der Bruggen (GNT), 78. Conté (GNT), 81. Arbeitman (GNT) - 52. Weuts (LEU), 62. Van Goethem (LEU)

KAA Gent: Padt - Melli, Maréval, Wallace, Škarabot, Messoudi (73. Arbeitman), Brüls, Van der Bruggen, Conté (86. De Smet), Remacle, Kola (90. Raman)
    Oud-Heverlee Leuven: Bailly - De Roeck, Raymaekers, Buysens (63. Azevedo), Weuts, Gíslason, Van Goethem (73. Brogno), Geraerts, Ngolok, Sawaneh, Ogbu (72. Dehond)

Rozhodčí: Colemonts - Conotte, Castel