Utrecht – Feyenoord 0:1 (kon.) | Heerenveen – Nijmegen 0:2 (kon.) | Twente – Groningen 4:1 (kon.)
Arnhem – Den Haag 2:2 (kon.) | Ajax – Alkmaar 2:2 (kon.)
FC Utrecht
0:1 (0:1)
Feyenoord Rotterdam
Neděle 12.08.2012, 12:30Nizozemská Eredivisie

Je tu konec zápasu. Hostující Feyenoord potvrdil na hřišti Utrechtu roli favorita a po zásluze se může radovat z prvního tříbodového zisku v sezoně. (14:25:09)

90+3
    Tohle hráči Utrechtu asi již nezvládnou. Hosté šikovně drží balon a soupeře k ničemu nepouštějí.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Domácí mají poslední desítky vteřin na zvrat v zápase. Ten se asi již konat nebude.

87
    Hosté střídají. Odešel Fernandez a nastupuje Harmeet Singh.

86
    Domácímu týmu se rychle krátí čas na vyrovnání.

84
    Aut poblíž brány Feyenoordu chtěli zahrávat domácí, nakonec vhazují ale hosté, což se nelíbí domácím fanouškům.

82
    Immers dobře vybojoval míč na soupeřích a hosté jsou opět o něco blíže k vítězství.

80
    Deset minut před koncem zápasu hosté stále drží míč pod svou kontrolou. A soupeře k ničemu nepouštějí.

78
    Na druhé straně kopal rohový kop Gerndt, zkusil to nakrátko, což se neukázalo jako nejlepší řešení.

77
    Hosté kopali rohový kop, centr do vápna zakončoval de Vrij hlavou mimo.

76
    Střídání Feyenordu. Odešel Vormer a nastupuje Kelvin Leerdam.

75
    Domácí kopali Gerndtem přímý kop z velmi dobré pozice, domácí záložník poslal ale míč mimo.

73
    Domácí gólman musel nyní lapit do rukavic míč po centru Vormera z přímého kopu.

72
    Až ke střele se nyní ve vápně soupeře dostal po přihrávce od Cissého Fernandez, gólman Riuter musel předvést velmi dobrý zákrok.

71
    van der Hoorn opět jako na začátku druhé půle přihrával brankáři a opět to nebyl nejlepší pas. Nechybělo mnoho a byla z toho další šance hostů.