Genk – Lokeren 1:0 (kon.) | Gent – Leuven 1:1 (kon.) | Cercle Brugge – Anderlecht 0:3 (kon.)
KRC Genk
1:0 (0:0)
Sporting Lokeren
Neděle 12.08.2012, 18:00 • Cristal Arena, Genk • Belgická Jupiler Pro League

To je ode mně pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný letní večer a u dalších online přenosů na počtenou! (19:52:31)

Genk nakonec zásluhou Thomase Buffela, který se trefil v 87. minutě, vítězí nad Lokerenem 1:0. V tabulce se tak posune směrem vzhůru a přeskočí svého dnešního soupeře.

90+2
    Domácí si vítězství už pohlídají.

90
    Rozhodčí Smet nastaví v dnešním utkání 3 minuty.

89
    Gorius zkusil překvapit Laziće, ten musel vytáhnout míč na roh.

89
    Poslední střídání, scénu opouští právě kapitán domácích Jelle Vossen, místo něj nastoupil Fabien Camus.

88
    Marić tak dlouho okopával Vossena, až sudí Smet odpískal nedovolený zákrok.

87
    Genk právě vstřelil branku!
    Přeci jen se domácí dočkali! Tři minuty před koncem se prosazuje THOMAS BUFFEL, jemuž připravil skvělou pozici střídající Nwanganga!

85
    Domácí budou rozehrávat rohový kop, dnes už jedenáctý.

84
    Nwanganga si nezpracoval v dobré pozici míč tak, aby mohl zakončit.

82
    Poslední střídání hostů, odchází Benjamin De Ceulaer, nahradil ho jiný Benjamin - Mokulu.

80
    Köteles byl u míče jako první.

78
    Domácí střídají, ze hry odstupuje Steven Joseph-Monrose, nahrazuje ho Anthony Limbombe.

76
    Střídají oba týmy, za Christiana Bentekeho přichází v domácím dresu Kennedy Nwanganga. Hosté stáhli Ayandu Patosiho, na hřišti už je Enes Saglik.

75
    De Ceulaer se odhodlal ke střele, která mu ale nevyšla, jak předpokládal.

74
    Roh domácích.

72
    Centr z levé strany pouze proletěl pokutovým územím domácích, ti mohou založit další postupný útok.